LIETUVĄ SUDREBINĘ KORUPCIJOS
SKANDALAI

Iki šiol ši istorija, kurioje niekas iš dalyvių nenukentėjo, tik praturtėjo, prisimenama su korupcijos prieskoniu. Griausmingai pradėtas tyrimas tyliai žlugo. Tada politikai net nemėginto vynioti į vatą, kad valdančių socialdemokratų jis bus sužlugdytas, kad nebūtų trikdomas tuometinio premjero Algirdo Brazausko rūpestis valstybe. Šiandien viešbutis, jei vertinsime tik nekilnojamąjį turtą, bet ne verslą, vertas 10-15 mln. eurų.

Apie šią istoriją mėginome pakalbinti ir pagrindinę jos dalyvę Kristiną Brazauskienę, tačiau su ja susisiekti nepavyko. Kai tik gausime jos komentarą, papildysime tekstą. Viešbučio „Draugystė“ privatizavimas buvo pradėtas 1994, baigtas 2000 metais, bet šio proceso purslai politikus ir visuomenės veikėjus taškė dar keletą metų ir pasiekė Seimą bei Prezidentūrą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)