„Labai turbūt skirtingai visiems, bet pagrinde yra toks jausmas, kai tu jauti, kad tu miršti: spaudimas labai pakyla, pradeda pykinti“, – paaiškina laidos pašnekovė.

Jos teigimu, panikos atakų metu yra jaučiama didžiulė baimė. Tai lyg susidūrimas su pačia didžiausia gyvenimo baime, kuri realiai neegzistuoja ir tuo metu neįvyksta, tačiau kūnas reaguoja tarsi yra visiškai priešingai.

I. Zasimauskaitės manymu, taip kūnas siunčia signalą, jog metas sustoti.

Ieva Zasimauskaitė

„Tau tiesiog kūnas praneša, kad visko yra per daug ir jis nebegali, jam išmuša saugikliai truputėlį. Žinai, kai elektros įtampos būna per daug, išmuša saugikliai, lygiai taip pat ir tavo organizmas. Jis sako: „ei, sustok, jau yra per daug, viskas, negaliu panešti tiek dalykų“, – teigia moteris.

Lietuviai dažnai linkę neišsipasakoti, su viskuo sutikti, prisitaikyti, tačiau tokiu būdu daroma meškos paslauga.

„Mes tokie geriečiai. Na kaip geriečiai – prieš save mes labai blogiečiai, nes kitiems norime būti geri“, – sako I. Zasimauskaitė.

Visko savyje prikaupus per daug, atsiranda panikos atakos, o nesistengiant su jomis kovoti, tai gali iššaukti ir dar baisesnių emocinės sveikatos problemų, sukelti įvairias ligas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją