„100 dienų Atlante prabėgo labai greitai. Norėtųsi dar kokius 60 km pairkluoti, bet jau liko mažiau nei 3 savaitės iki Majamio kranto, o ir dujos bei maistas po truputį baiginėjasi. Karibuose tuoj prasidės audrų sezonas, o šią savaitę sulauksiu ir nemažai lietaus, tai reikės šlapti. Nors kranto dar jokio nemačiau, bet laivyba jau intensyvesnė – tai artėjančių Bahamų ženklas.

Nuotaikos geros – belieka susikaupti paskutiniam etapui, nes už dviejų savaičių reikės pradėti „nardyti“ tarp salų, o tai reiškia, kad „Lituanica“ bus kur kas didesniame pavojuje. Kol kas gyvūnijos nelabai mačiau – kompanijos nepalaikė nei banginiai, nei delfinai. Tai tikiuosi, kad juos dar pavyks išvysti būnant arčiau salų. Taip pat užvakar pradėjau irkluoti Bermudų trikampiu. Visas mano likęs maršrutas eis per jį, bus įdomu. Pasistengsiu nedingti“, – pasakoja 100 dienų atvirame Atlanto bangas tik irklais ir savo jėga skrodžiantis keliautojas.

A. Valujavičiaus plaukimą per Atlanto vandenyną realiu laiku galite stebėti ČIA

100-ąją irklavimo dieną pasitinkantis Valujavičius: plaukiu Bermudų trikampiu, tikiuosi nepradingsiu
Šaltinis: Asmeninis albumas

Šia kelione siekiama vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines. Tai įgyvendinęs, A. Valujavičius taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje.

Prie kelionės per Atlantą įgyvendinimo prisideda: „Audimas“, „Armijai ir civiliams“, „Raw powders“, „Dell Technologies“, „Me2U“, „GARANT boats and yachts“, „Streikų odontologijos namai“, „Valtinė“, „Skogran“, „Tactical Foodpack“, „Dirsėjas auto“, „Sportgates“.

Kelionės per Atlantą informacinis partneris: pagrindinis naujienų portalas Lietuvoje – Delfi.lt

www.DELFI.lt

Pranešimas spaudai