Geriausios planšetės mokiniams ir studentams


Nešiojamasis kompiuteris neabejotinai yra tiesiog būtinas įrankis mokiniams ir studentams. Šiek tiek kita istorija su planšetėmis. Daugybė žmonių vis dar mano, kad šis išmanusis prietaisas tiesiog dubliuoja kompiuterio funkcijas, o dar ir atlieka jas šiek tiek prasčiau. Vis dėlto, toks išankstinis nusistatymas ne visai atitinka realybę. Planšetė nepalyginamai labiau tinka informacijai skaityti. Jeigu mokslams skaitote daug konspektų, elektroninių knygų ir kitos medžiagos, labai greitai įsitikinsite jos pranašumu prieš kompiuterį. Šis prietaisas taip pat leidžia ir labai patogiai pridėti pastabas, pasižymėti svarbias vietas dokumentuose. Tokie modeliai kaip Samsung Galaxy Tab 8 komplektacijoje netgi turi išmanųjį pieštuką. Jis puikiai tinka ir grafinėms užduotims atlikti. Kalbant apie pastarąsias, dizaino studentams nepakeičiamu įrankiu taps iPad. Ypač jo Pro versijos. Jeigu tokių specifinių reikalavimų neturite, ir kaip tik svarstote, ar planšetė gali pakeisti kompiuterį, atkreipkite dėmesį į Microsoft Surface Go 3. Šis modelis parduodamas su prijungiama klaviatūra, tad tiks rašto darbams ne tik skaityti, bet ir ruošti.

Geriausi telefonai mokiniams ir studentams


Be telefono gyvenimo jau seniai nebeįsivaizduojame nė vienas. Studentui ar mokiniui besirenkant naują modelį reikėtų nepamiršti, jog tai ne tik bendravimo ar pramogų, bet ir darbo priemonė. Tai juk ir kalendorius, ir užrašinė, ir darbų sąrašas, ir pašto dėžutė, ir duomenų saugykla, ir dar daugybė kitų dalykų. Tad telefono pasirinkimą derėtų gana gerai apsvarstyti. Čia labai patartina paisyti vientisos ekosistemos principo. Jeigu turite MacBook, logiškiausia investuoti ir į iPhone. Samsung ir kiti Android telefonai daug paprasčiau draugauja su Windows prietaisais. Kodėl tai svarbu? Dėl labai paprastos priežasties – sinchronizacijos. Norite, kad turimi įrenginiai susikalbėtų tarpusavyje, be jokių nesklandumų keistųsi informacija. Tarkime, labai svarbaus atsiskaitymo rytą toks paprastas įrankis kaip AirDrop gali visai netikėtai padėti išnešti sveiką kailį. Tačiau tam juk reikia ir MacBook, ir iPhone.

Geriausi išmanieji laikrodžiai mokiniams ir studentams


Išmanieji laikrodžiai taip pat gali būti labai naudinga bendravimo bei darbo priemonė mokiniams ir studentams. Akivaizdžiausiai jų naudą gali pajusti patys mažiausieji – mokiniai, kurie nėra pakankamai subrendę tam, kad turėtų nuosavą išmanųjį telefoną. Pradinukams verta nupirkti išmanųjį laikrodį Okis. Jis turi SIM kortelę, tad veikia kaip alternatyva telefonui. Juo galima skambinti ir atsiliepti į skambučius, gauti trumpąsias žinutes. Vaikas galės netgi nusifotografuoti. Tėvams Okis patiks dar ir dėl to, kad čia veikia GPS siųstuvas, tad jie gali matyti, kur atžala yra. Vyresnių klasių mokiniams bei studentams išmanusis laikrodis taip pat bus labai paranki bendravimo priemonė. Tuo pačiu tai ir puikus asistentas, leidžiantis operatyviai reaguoti į elektroninius laiškus, stebėti savo grafiką ir pasirūpinti savijauta (tai ideali priemonė miegui stebėti). Tik kokį išmanųjį laikrodį pasirinkti? Tikrai neprašausite su naujuoju Samsung Galaxy Watch 5. Jis ne tik stilingas bei funkcionalus, bet ir turi eSIM, tad skambinti ar klausytis muzikos galėsite ir be telefono.

Geriausios belaidės ausinės mokiniams ir studentams


Ausinės – gerokai daugiau nei vien tik priemonė muzikai klausytis. Į jas jau galime žiūrėti kaip į labai svarbų mokymosi bei darbo įrankį. Audioturinys (kalbame tik apie tinklalaides ir audioknygas) pastarąjį dešimtmetį auga kaip ant mielių. Skaičiuojama, kad tinklalaidžių rinkos dydis per artimiausius dvejus metus peržengs 4 mlrd. dolerių ribą. O audioknygų rinka dar didesnė – ji jau dabar siekia apie 5,5 mlrd. ir, prognozuojama, toliau augti turėtų po 25 proc. per metus. Vadinasi, jaunuoliai vis dažniau mokosi ne skaitydami, o klausydami. Tad ištvermingos, patogios, švariai garsą atkuriančios ausinės tikrai pagelbės siekiant geresnių akademinių rezultatų. Tuo pačiu tai ir darbo priemonė. Paskaitos ar pamokos nuotoliniu būdu – jau nieko naujo. Norint kokybiškai jose dalyvauti reikia ir kokybiškų ausinių. Taigi, į ką atkreipti dėmesį? Be abejo, Samsung telefonų savininkai turėtų rinktis Samsung Galaxy Buds Pro2, Samsung Galaxy Buds Pro arba Samsung Galaxy Buds2. iPhone savininkams labiausiai tiks Apple AirPods arba AirPods Pro. Žinoma, tai tik populiariausi variantai. Pasirinkimų audioturinio fanams šiandien yra kaip niekada daug.

Kiti išmanieji prietaisai, praversiantys mokiniams ir studentams


Žinoma, vien planšetėmis, telefonais, laikrodžiais ir ausinėmis išmaniųjų prietaisų pasiūla nesibaigia. Technologijos gali atliepti pačius įvairiausius poreikius. Nesinori į mokyklą ar universitetą dardėti viešuoju transportu? Puiki alternatyva – elektriniai paspirtukai. Jų pasirinkimas nuolatos auga. Rasti modelį, geriausiai atitinkantį jūsų norus ir galimybes, vis paprasčiau. Su kai kuriais iš jų nebus problemų į mokslus važinėti net ir žiemą. Visada sveika ir pasirūpinti paspirtuko ar kito vertingo daikto saugumu. Pritvirtinkite prie kuprinės ar raktų išmanųjį ieškiklį Apple AirTag arba Samsung Galaxy Smart Tag ir apsisaugosite nuo daugybės potencialių nemalonumų. Galų gale, studentams labai svarbi ir interneto kokybė. Jeigu nuomojamame bute ar bendrabutyje jo signalas atrodo per silpnas, problemą išspręsti nesunkiai galite su modemu arba WiFi ryšio išplėstuvu.