„Avia Solutions Group“ praneša, kad visą šį rytą bendrovės biurai Airijoje, Lietuvoje, Latvijoje bei kitose pasaulio šalyse patiria aktyvias kibernetines atakas: sutriko grupės ir keliolikos grupės įmonių interneto svetainės, rašoma pranešime spaudai.

Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad masinės, nelabai koordinuotos kibernetinės atakos organizuotos iš Rusijos. Įmonės kibernetinio saugumo komanda nedelsiant sureagavo į vykusias kibernetines atakas ir šiuo metu interneto svetainių veikla atkurta, didesnių nuostolių nepatirta.

„Avia Solutions Group“

„Antradienį ryte pastebėjome, kad sutriko mūsų grupės ir grupės įmonių interneto svetainių veikla. Pradėjus aiškintis aplinkybes paaiškėjo, kad atakos kilo iš Rusijos. Žinome, kad ir kitos įmonės, daugiausia valstybinės patyrė tokias atakas. Šiuo metu aiškinamės įvykio aplinkybes ir stebime situaciją, esame pasiruošę operatyviai reaguoti ir imtis būtinų veiksmų apsaugoti grupės įmonių informaciją ir suvaldyti kibernetinius išpuolius“, – teigia „Avia Solutions Group“ Technologijų bei infrastruktūros ir plėtros departamento direktorius Romas Butkevičius.

„Avia Solutions Group“ kibernetinio saugumo ir infrastruktūros valdymu rūpinasi tarptautinė komanda, daugiau kaip 50 aukštos kvalifikacijos specialistų Lietuvoje, Jungtinėje karalystėje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse, Latvijoje bei Lietuvoje.