Kontaktinė informacija

DELFI redakcija: delfi@delfi.lt

Specializuoti portalai ir žurnalai: delfi@delfi.lt

Pardavimų skyrius: reklama@delfi.lt

Rinkodara: rinkodara@delfi.lt

Administracija: info@delfi.lt

Skaitytojų komentarų redaktoriai: komentarai@delfi.lt

DELFI, UAB

Įmonės kodas: 125483974 

PVM mokėtojo kodas LT254839716

Adresas: Gynėjų g. 16, 01109 Vilnius

El.paštas: info@delfi.lt

Telefonas: (5) 204 54 00, Faksas: (5) 204 54 03

Administracija

Vytautas  Benokraitis

Vytautas Benokraitis

Direktorius
vytautas.benokraitis@delfi.lt
Kristijonas  Šiaulys

Kristijonas Šiaulys

IT skyriaus vadovas
kristijonas.siaulys@delfi.lt
Asta Iljasevičiūtė

Asta Iljasevičiūtė

DELFI grupės leidinių verslo plėtros vadovė
asta.iljaseviciute@delfi.lt
Aušra  Casali

Aušra Casali

Vyr. Finansininkė
ausra.casali@delfi.lt
Loreta Jonutienė

Loreta Jonutienė

Buhalterė
loreta.jonutiene@delfi.lt
Laura Navickienė

Laura Navickienė

Biuro vadovė
laura.navickiene@delfi.lt

DELFI redakcija

Profesionali DELFI žurnalistų, fotografų ir TV komanda kasdien savo skaitytojams pateikia operatyvias, objektyvias, patikimas naujienas iš Lietuvos ir pasaulio. Mums pavyko suderinti greitį ir kokybę, todėl mes 15 metų esame naujienų portalas Nr. 1. Solidūs DELFI apžvalgininkai padeda portalui užtikrinti nuomonių įvairovę ir skatina portalo autorius diskutuoti visuomenei svarbiausiomis temomis.
Gytis Oganauskas

Gytis Oganauskas

DELFI TV vadovas/ vyr.redaktorės pavaduotojas
gytis.oganauskas@delfi.lt
Loreta Laučiuvienė

Loreta Laučiuvienė

Politikos aktualijų redaktorė/Vyr. redaktorės pavaduotoja politikai
loreta.lauciuviene@delfi.lt
Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė

Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė

Verslo naujienų redaktorė/Vyr. redaktorės pavaduotoja
rasa.lukaityte@delfi.lt
Sigutė Limontaitė

Sigutė Limontaitė

Naujienų redaktorė
sigute.limontaite@delfi.lt
Kristina Kybartaitė

Kristina Kybartaitė

Naujienų redaktorė
kristina.kybartaite@delfi.lt
Tomas Vaitelė

Tomas Vaitelė

Naujienų redaktorius
tomas.vaitele@delfi.lt
Dalia Plikūnė

Dalia Plikūnė

Politikos aktualijų žurnalistė
dalia.plikune@delfi.lt
Jurga Tvaskienė

Jurga Tvaskienė

Politikos aktualijų žurnalistė
jurga.tvaskiene@delfi.lt
Rūta Pukenė

Rūta Pukenė

Aktualijų žurnalistė
ruta.pukene@delfi.lt
Martynas Žilionis

Martynas Žilionis

Aktualijų ir verslo žurnalistas
martynas.zilionis@delfi.lt
Aleksandra Ketlerienė

Aleksandra Ketlerienė

Užsienio naujienų redaktorė
aleksandra.ketleriene@delfi.lt
Justina Ilkevičiūtė

Justina Ilkevičiūtė

Verslo aktualijų žurnalistė
justina.ilkeviciute@delfi.lt
Jūratė Žuolytė

Jūratė Žuolytė

M360 redaktorė
jurate.zuolyte@m360.lt
Eglė Lungytė

Eglė Lungytė

Socialinių medijų redaktorė
egle.lungyte@delfi.lt
Giedrė Armalytė

Giedrė Armalytė

Sveikatos naujienų redaktorė
giedre.armalyte@delfi.lt
Artūras Morozovas

Artūras Morozovas

Specialusis korespondentas
arturas.morozovas@delfi.lt
Vaidas Saldžiūnas

Vaidas Saldžiūnas

Korespondentas gynybos temomis
vaidas.saldziunas@delfi.lt
Rita Gečiūnaitė

Rita Gečiūnaitė

Žurnalistė Klaipėdoje
rita.geciunaite@delfi.lt
Erika Venckutė

Erika Venckutė

Kriminalų redaktorė
erika.venckute@delfi.lt
Erika Fuks

Erika Fuks

Mokslo ir IT redaktorė
erika.fuks@delfi.lt
Jogintė Užusienytė

Jogintė Užusienytė

Piliečio redaktorė
joginte.uzusienyte@delfi.lt
Gintarė Urnikienė

Gintarė Urnikienė

Rubrikos "Veidai" redaktorė
gintare.urnikiene@delfi.lt
Jurga Grigienė

Jurga Grigienė

DELFI Gyvenimo redaktorė
jurga.grigiene@delfi.lt
Dainius Žygelis

Dainius Žygelis

Sporto naujienų redaktorius
dainius.zygelis@delfi.lt
Aurimas Kuckailis

Aurimas Kuckailis

Sporto žurnalistas
aurimas.kuckailis@delfi.lt
Rytis Kazlauskas

Rytis Kazlauskas

SPORTO TV redaktorius
rytis.kazlauskas@delfi.lt
Jaunius Sarapas

Jaunius Sarapas

Krepsinis.lt žurnalistas
jaunius.sarapas@delfi.lt
Julija Kiško

Julija Kiško

DELFI specialių turinio projektų vadovė
julija.kisko@delfi.lt
Dalia Vaitkutė-Šiaulienė

Dalia Vaitkutė-Šiaulienė

DELFI Kelionės redaktorė
dalia.vaitkute@delfi.lt
Modesta  Meškė

Modesta Meškė

DELFI Stilius ir Maistas fotožurnalistė
modesta.meske@delfi.lt
Arūnas Milašius

Arūnas Milašius

Būstas redaktorius
arunas.milasius@delfi.lt
Gintarė Bakūnaitė

Gintarė Bakūnaitė

DELFI turinio projektų redaktorė
gintare.bakunaite@delfi.lt
Tomas Janonis

Tomas Janonis

DELFI turinio projektų redaktorius
tomas.janonis@delfi.lt
Vytenis Miškinis

Vytenis Miškinis

DELFI turinio projektų žurnalistas
vytenis.miskinis@delfi.lt
Justina Maciūnaitė

Justina Maciūnaitė

DELFI turinio projektų žurnalistė
justina.maciunaite@delfi.lt
Brigita Ragickaitė

Brigita Ragickaitė

DELFI turinio projektų žurnalistė
brigita.ragickaite@delfi.lt
Kristina Ciparytė

Kristina Ciparytė

DELFI TV projektų redaktorė
kristina.ciparyte@delfi.lt
Paulius Garkauskas

Paulius Garkauskas

Kauno skyriaus žurnalistas
paulius.garkauskas@delfi.lt
Oleg Jerofejev

Oleg Jerofejev

RU.DELFI.lt vyr. redaktorius
oleg.jerofejev@delfi.lt
Natalija Zverko

Natalija Zverko

RU.DELFI.lt redaktorė
natalija.zverko@delfi.lt
Konstantin Amelyushkin

Konstantin Amelyushkin

RU.DELFI.lt žurnalistas
konstantin.amelyushkin@delfi.lt
Šarūnas Mažeika

Šarūnas Mažeika

DELFI Fotografų skyriaus vadovas
sarunas.mazeika@delfi.lt
Kiril Čachovskij

Kiril Čachovskij

Fotografas
kiril.cachovskij@delfi.lt
Karolina Pansevič

Karolina Pansevič

Fotografė
karolina.pansevic@delfi.lt
Domantas Pipas

Domantas Pipas

Fotografas
domantas.pipas@delfi.lt
Andrius Ufartas

Andrius Ufartas

Fotografas
andrius.ufartas@delfi.lt
Tomas Vinickas

Tomas Vinickas

Fotografas
tomas.vinickas@delfi.lt
Orestas Gurevičius

Orestas Gurevičius

Fotografas
orestas.gurevicius@delfi.lt
Martynas Lapinskas

Martynas Lapinskas

DELFI TV žurnalistas
martynas.lapinskas@delfi.lt
Robertas Narmontas

Robertas Narmontas

DELFI TV operatorius
robertas.narmontas@delfi.lt
Rinatas Chairulinas

Rinatas Chairulinas

DELFI TV operatorius
rinatas.chairulinas@delfi.lt
Aleksandras Zaikinas

Aleksandras Zaikinas

DELFI TV vaizdo režisierius
aleksandras.zaikinas@delfi.lt
Justas Čėsna

Justas Čėsna

DELFI TV vaizdo režisierius
justas.cesna@delfi.lt
Monika Deveikytė

Monika Deveikytė

Vertėjų skyriaus vadovė
monika.deveikyte@delfi.lt
Kristina Senkuvienė

Kristina Senkuvienė

Vertėja
kristina.senkuviene@delfi.lt
Eglė Gabrilavičiūtė

Eglė Gabrilavičiūtė

Vertėja
egle.gabrilaviciute@delfi.lt
Jevgenija Jerochina

Jevgenija Jerochina

Vertėja
jevgenija.jerochina@delfi.lt
Eglė Remeikytė

Eglė Remeikytė

Vertėja
egle.remeikyte@delfi.lt
Ignas Rusilas

Ignas Rusilas

Vykdantysis prodiuseris
ignas.rusilas@delfi.lt

DELFI Specializuotų portalų ir žurnalų redakcija

DELFI grupei priklausantys portalai – tai DELFI leidžiamų žurnalų internetinės svetainės bei specializuoti portalai, skirti žmonėms, ieškantiems specifinės, nišinės informacijos.
Juozas Petkus

Juozas Petkus

Žurnalų platinimo vadovas
juozas.petkus@delfi.lt
Agnė Mackonė

Agnė Mackonė

Specializuotų portalų ir žurnalų vyr. redaktorė
agne.mackone@delfi.lt
Vaidilė Marija Vasiliauskaitė

Vaidilė Marija Vasiliauskaitė

Specializuotų portalų mados ekspertė
vaidile.vasiliauskaite@delfi.lt
Gražina Michnevičiūtė

Gražina Michnevičiūtė

žurnalo MOTERIS vyr. redaktorė
grazina.michneviciute@delfi.lt
Grėta Kišonienė

Grėta Kišonienė

Moteris.lt mados redaktorė
greta.kisoniene@delfi.lt
Ana Treščina

Ana Treščina

žurnalo MOTERIS vyr. redaktorės pavaduotoja
ana.trescina@delfi.lt
Rima Pikelienė

Rima Pikelienė

žurnalo MOTERIS vyr. redaktorės pavaduotoja
rima.pikeliene@delfi.lt
Anna Stanevičienė

Anna Stanevičienė

žurnalo MOTERIS meno redaktorė
anna.staneviciene@delfi.lt
Virginija Majorovienė

Virginija Majorovienė

žurnalo MOTERIS redaktorė
virginija.majoroviene@delfi.lt
Virginija Rimkuvienė

Virginija Rimkuvienė

žurnalo MOTERIS redaktorė
virginija.rimkuviene@delfi.lt
Justė Tarvydienė

Justė Tarvydienė

žurnalo MOTERIS mados redaktorė
juste.tarvydiene@delfi.lt
Rita Lukošienė

Rita Lukošienė

žurnalo MOTERIS kalbos redaktorė
rita.lukosiene@delfi.lt
Violeta Kalikauskienė

Violeta Kalikauskienė

žurnalo COSMOPOLITAN vyr. redaktorė
violeta.kalikauskiene@delfi.lt
Rosita Rastauskienė

Rosita Rastauskienė

žurnalo COSMOPOLITAN vyr. redaktorės pavaduotoja
rosita.rastauskiene@delfi.lt
Aistė Zagorskytė

Aistė Zagorskytė

Cosmopolitan.lt redaktorė
aiste.zagorskyte@delfi.lt
Marija Sinevičienė

Marija Sinevičienė

žurnalo COSMOPOLITAN fotoredaktorė
marija.sineviciene@delfi.lt
Asta Urbanavičiūtė

Asta Urbanavičiūtė

žurnalo COSMOPOLITAN vykdomoji redaktorė
asta.urbanaviciute@delfi.lt
Gitana Šeštokienė

Gitana Šeštokienė

žurnaloTAVO VAIKAS vyr. redaktorė
gitana.sestokiene@delfi.lt
Rūta Rukaitė

Rūta Rukaitė

žurnalo TAVO VAIKAS redaktorė
ruta.rukaite@delfi.lt
Eglė Racevičiūtė

Eglė Racevičiūtė

žurnalo TAVO VAIKAS redaktorė
egle.cepaviciene@delfi.lt
Kristina Pečiukonienė

Kristina Pečiukonienė

žurnalo MANO NAMAI vyr. redaktorė
kristina.peciukoniene@delfi.lt
Agnė Vareikaitė

Agnė Vareikaitė

Manonamai.lt ir Daraupats.lt vyr. redaktorė
agne.vareikaite@delfi.lt
Danguolė Kiškienė

Danguolė Kiškienė

žurnalo MANO NAMAI redaktorė
danguole.kiskiene@delfi.lt

Pardavimų skyrius

Jonas Gilys

Jonas Gilys

Pardavimų skyriaus vadovas
jonas.gilys@delfi.lt
Andrius Bagdonavičius

Andrius Bagdonavičius

Tyrimų vadovas
andrius.bagdonavicius@delfi.lt
Sigitas Berlinskas

Sigitas Berlinskas

Pardavimų grupės vadovas
sigitas.berlinskas@delfi.lt
Gintaras Baubinas

Gintaras Baubinas

Pardavimų grupės vadovas
gintaras.baubinas@delfi.lt
Irma Zalogaitė

Irma Zalogaitė

Pardavimų grupės vadovė
irma.zalogaite@delfi.lt
Margarita Tamošaitienė

Margarita Tamošaitienė

Svarbių reklamos klientų vadovė
margarita.tamosaitiene@delfi.lt
Ingrida Stakėnienė

Ingrida Stakėnienė

Reklamos projektų vadovė
ingrida.stakeniene@delfi.lt
Daiva Juozaitytė

Daiva Juozaitytė

Reklamos projektų vadovė
daiva.juozaityte@delfi.lt
Dainius Rutkauskas

Dainius Rutkauskas

Reklamos projektų vadovas
dainius.rutkauskas@delfi.lt
Jūratė Savickienė

Jūratė Savickienė

Reklamos projektų vadovė
jurate.savickiene@delfi.lt
Roma Perepečkienė

Roma Perepečkienė

Reklamos projektų vadovė
roma.perepeckiene@delfi.lt
Rita Slabadienė

Rita Slabadienė

Reklamos projektų vadovė
rita.slabadiene@delfi.lt
Aistė Matuzaitė

Aistė Matuzaitė

Reklamos projektų vadovė
aiste.matuzaite@delfi.lt
Paulius Balčiukynas

Paulius Balčiukynas

Reklamos projektų vadovas
paulius.balciukynas@delfi.lt
Viktorija Forosenko

Viktorija Forosenko

Reklamos projektų vadovė
viktorija.forosenko@delfi.lt
Agnė Presė

Agnė Presė

Reklamos projektų vadovė
agne.prese@delfi.lt
Milda Govedaitė

Milda Govedaitė

Reklamos projektų vadovė
milda.govedaite@delfi.lt
Giedrė Janavičiūtė

Giedrė Janavičiūtė

Reklamos projektų vadovė
giedre.janaviciute@delfi.lt
Arnas Skardžius

Arnas Skardžius

Reklamos projektų vadovas
arnas.skardzius@delfi.lt
Artūr Volčok

Artūr Volčok

DELFI Grupės Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas
artur.volcok@delfi.lt
Lina Prelgauskaitė

Lina Prelgauskaitė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
lina.prelgauskaite@delfi.lt
Greta Švilpaitė

Greta Švilpaitė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
greta.svilpaite@delfi.lt
Alina Kucinienė

Alina Kucinienė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
alina.kuciniene@delfi.lt
Gintarė Rudokaitė

Gintarė Rudokaitė

DELFI grupės reklamos sistemų administratorė

Verslo plėtros skyrius

Arnas Skardžius

Arnas Skardžius

Reklamos projektų vadovas
arnas.skardzius@delfi.lt
Dmitrij  Kočegarov

Dmitrij Kočegarov

Verslo plėtros skyriaus vadovas
dmitrij.kocegarov@delfi.lt
Asta Dumšytė

Asta Dumšytė

Alio.lt administratorė
asta.dumsyte@delfi.lt
Olga Kapustina

Olga Kapustina

Alio.lt rinkodaros specialistė
olga.kapustina@delfi.lt

Rinkodara

Kristina  Valaitytė

Kristina Valaitytė

Rinkodaros skyriaus vadovė
kristina.valaityte@delfi.lt
Sandra Šalčė

Sandra Šalčė

Rinkodaros projektų vadovė
sandra.salce@delfi.lt
Erika Paulauskė

Erika Paulauskė

Projektų kūrybos vadovė
erika.paulauske@delfi.lt

Dizaino skyrius

Mantas Gudauskas

Mantas Gudauskas

Dizaino skyriaus vadovas
mantas.gudauskas@delfi.lt
Jūratė Balvočienė

Jūratė Balvočienė

Dizainerė
jurate.balvociene@delfi.lt
Arvidas Balvočius

Arvidas Balvočius

Dizaineris
arvidas.balvocius@delfi.lt
Anželika Jalmokaitė

Anželika Jalmokaitė

Dizainerė
anzelika.jalmokaite@delfi.lt
Simona Kučytė-Svilainienė

Simona Kučytė-Svilainienė

Dizainerė
simona.kucyte-svilainiene@delfi.lt
Rima Milaševičienė

Rima Milaševičienė

Dizainerė
rima.milaseviciene@delfi.lt
Justina Murauskienė

Justina Murauskienė

Dizainerė
justina.murauskiene@delfi.lt
Mantas Baliukas

Mantas Baliukas

Dizaineris
mantas.baliukas@delfi.lt
Gytis Šiaučiūnas

Gytis Šiaučiūnas

Dizaineris
gytis.siauciunas@delfi.lt
Rimas Pocius

Rimas Pocius

Dizaineris
rimas.pocius@delfi.lt
Ruta Kordowska

Ruta Kordowska

Dizainerė
ruta.kordowska@delfi.lt