Kontaktinė informacija

DELFI redakcija:  delfi@delfi.lt

Specializuoti portalai ir žurnalai: delfi@delfi.lt 

Pardavimų skyrius: reklama@delfi.lt

Rinkodara: rinkodara@delfi.lt

Administracija: info@delfi.lt

DELFI, UAB

Įmonės kodas: 125483974 

Adresas: Gynėjų g. 16, 01109 Vilnius

El.paštas: info@delfi.lt

Telefonas: (5) 204 54 00, Faksas: (5) 204 54 03

Administracija

Vytautas  Benokraitis

Vytautas Benokraitis

Direktorius
vytautas.benokraitis@delfi.lt
Kristijonas  Šiaulys

Kristijonas Šiaulys

IT skyriaus vadovas
kristijonas.siaulys@delfi.lt
Erika Maslauskaitė

Erika Maslauskaitė

DELFI grupės verslo plėtros vadovė
erika.maslauskaite@delfi.lt
Asta Iljasevičiūtė

Asta Iljasevičiūtė

DELFI grupės leidinių verslo plėtros vadovė
asta.iljaseviciute@delfi.lt
Aušra  Casali

Aušra Casali

Vyr. Finansininkė
ausra.casali@delfi.lt
Loreta Jonutienė

Loreta Jonutienė

Buhalterė
loreta.jonutiene@delfi.lt
Laura Navickienė

Laura Navickienė

Biuro vadovė
laura.navickiene@delfi.lt

DELFI redakcija

Profesionali DELFI žurnalistų, fotografų ir TV komanda kasdien savo skaitytojams pateikia operatyvias, objektyvias, patikimas naujienas iš Lietuvos ir pasaulio. Mums pavyko suderinti greitį ir kokybę, todėl mes 15 metų esame naujienų portalas Nr. 1. Solidūs DELFI apžvalgininkai padeda portalui užtikrinti nuomonių įvairovę ir skatina portalo autorius diskutuoti visuomenei svarbiausiomis temomis.
Gytis Oganauskas

Gytis Oganauskas

DELFI TV vadovas/ vyr.redaktorės pavaduotojas
gytis.oganauskas@delfi.lt
Loreta Laučiuvienė

Loreta Laučiuvienė

Vyr. redaktorės pavaduotoja politikai
loreta.lauciuviene@delfi.lt
Agnė Šimukovičė

Agnė Šimukovičė

Užsienio naujienų redaktorė
agne.skultinaite@delfi.lt
Roberta Tracevičiūtė

Roberta Tracevičiūtė

Naujienų redaktorė
roberta.traceviciute@delfi.lt
Eglė Samoškaitė

Eglė Samoškaitė

Politikos aktualijų žurnalistė
egle.samoskaite@delfi.lt
Rūta Pukenė

Rūta Pukenė

Aktualijų žurnalistė
ruta.pukene@delfi.lt
Eglė Lungytė

Eglė Lungytė

Socialinių medijų redaktorė
egle.lungyte@delfi.lt
Giedrė Armalytė

Giedrė Armalytė

Sveikatos naujienų redaktorė
giedre.armalyte@delfi.lt
Artūras Morozovas

Artūras Morozovas

Specialusis korespondentas
arturas.morozovas@delfi.lt
Vaidas Saldžiūnas

Vaidas Saldžiūnas

Korespondentas gynybos temomis
vaidas.saldziunas@delfi.lt
Rita Gečiūnaitė

Rita Gečiūnaitė

Kriminalų žurnalistė - redaktorė
rita.geciunaite@delfi.lt
Kamilė Baubinaitė

Kamilė Baubinaitė

DELFI Piliečio redaktorė
kamile.baubinaite@delfi.lt
Jūratė Juršienė

Jūratė Juršienė

DELFI Gyvenimo redaktorė
jurate.jursiene@delfi.lt
Dainius Žygelis

Dainius Žygelis

Sporto naujienų redaktorius
dainius.zygelis@delfi.lt
Aurimas Kuckailis

Aurimas Kuckailis

Sporto naujienų redaktorius
aurimas.kuckailis@delfi.lt
Rytis Kazlauskas

Rytis Kazlauskas

SPORTO TV redaktorius
rytis.kazlauskas@delfi.lt
Jaunius Sarapas

Jaunius Sarapas

Krepsinis.lt žurnalistas
jaunius.sarapas@delfi.lt
Julija Kiško

Julija Kiško

Užsienio naujienų redaktorė
julija.kisko@delfi.lt
Gintarė Bakūnaitė

Gintarė Bakūnaitė

Specialiųjų turinio projektų redaktorė
gintare.bakunaite@delfi.lt
Justina Ilkevičiūtė

Justina Ilkevičiūtė

Specialiųjų turinio projektų žurnalistė
justina.ilkeviciute@delfi.lt
Paulius Garkauskas

Paulius Garkauskas

Kauno skyriaus žurnalistas
paulius.garkauskas@delfi.lt
Virginija Spurytė

Virginija Spurytė

Klaipėdos skyriaus žurnalistė
virginija.spuryte@delfi.lt
Oleg Jerofejev

Oleg Jerofejev

RU.DELFI.lt vyr. redaktorius
oleg.jerofejev@delfi.lt
Natalija Zverko

Natalija Zverko

RU.DELFI.lt redaktorė
natalija.zverko@delfi.lt
Konstantin Amelyushkin

Konstantin Amelyushkin

RU.DELFI.lt žurnalistas
konstantin.amelyushkin@delfi.lt
Tomas Janonis

Tomas Janonis

DELFI turinio projektų redaktorius
tomas.janonis@delfi.lt
Modesta  Meškė

Modesta Meškė

DELFI Stilius fotožurnalistė
modesta.meske@delfi.lt
Šarūnas Mažeika

Šarūnas Mažeika

Fotografų skyriaus vadovas
sarunas.mazeika@delfi.lt
Andrius Ufartas

Andrius Ufartas

Fotografas
andrius.ufartas@delfi.lt
Karolina Pansevič

Karolina Pansevič

Fotografė
karolina.pansevic@delfi.lt
Domantas Pipas

Domantas Pipas

Fotografas
domantas.pipas@delfi.lt
Kiril Čachovskij

Kiril Čachovskij

Fotografas
kiril.cachovskij@delfi.lt
Tomas Vinickas

Tomas Vinickas

Fotografas
tomas.vinickas@delfi.lt
Orestas Gurevičius

Orestas Gurevičius

Fotografas
orestas.gurevicius@delfi.lt
Jurgis Jefremovas

Jurgis Jefremovas

DELFI TV turinio vadovas
jurgis.jefremovas@delfi.lt
Justas Čėsna

Justas Čėsna

DELFI TV vaizdo režisierius
justas.cesna@delfi.lt
Aleksandras Zaikinas

Aleksandras Zaikinas

DELFI TV vaizdo režisierius
aleksandras.zaikinas@delfi.lt
Rafael Achmedov

Rafael Achmedov

Kauno skyriaus žurnalistas
rafael.achmedov@delfi.lt
Rinatas Chairulinas

Rinatas Chairulinas

DELFI TV operatorius
rinatas.chairulinas@delfi.lt
Robertas Narmontas

Robertas Narmontas

DELFI TV operatorius
robertas.narmontas@delfi.lt
Martynas Lapinskas

Martynas Lapinskas

DELFI TV žurnalistas
martynas.lapinskas@delfi.lt
Monika Deveikytė

Monika Deveikytė

Vertėjų skyriaus vadovė
monika.deveikyte@delfi.lt
Eglė Gabrilavičiūtė

Eglė Gabrilavičiūtė

Vertėja
egle.gabrilaviciute@delfi.lt
Liudmila Rudzianskienė

Liudmila Rudzianskienė

Vertėja
liudmila.rudzianskiene@delfi.lt
Kristina Senkuvienė

Kristina Senkuvienė

Vertėja
kristina.senkuviene@delfi.lt
Jevgenija Jerochina

Jevgenija Jerochina

Vertėja
jevgenija.jerochina@delfi.lt
Eglė Remeikytė

Eglė Remeikytė

Vertėja
egle.remeikyte@delfi.lt

DELFI Specializuotų portalų ir žurnalų redakcija

DELFI grupei priklausantys portalai – tai DELFI leidžiamų žurnalų internetinės svetainės bei specializuoti portalai, skirti žmonėms, ieškantiems specifinės, nišinės informacijos.
Agnė Mackonė

Agnė Mackonė

Specializuotų portalų ir žurnalų vyr. redaktorė
agne.mackone@delfi.lt
Vaidilė Marija Vasiliauskaitė

Vaidilė Marija Vasiliauskaitė

Specializuotų portalų mados ekspertė
vaidile.vasiliauskaite@delfi.lt
Juozas Petkus

Juozas Petkus

Žurnalų platinimo vadovas
juozas.petkus@delfi.lt
Gražina Michnevičiūtė

Gražina Michnevičiūtė

MOTERIS žurnalo vyr. redaktorė
grazina.michneviciute@delfi.lt
Rima Pikelienė

Rima Pikelienė

MOTERIS žurnalo vyr. redaktorės pavaduotoja
rima.pikeliene@delfi.lt
Ana Treščina

Ana Treščina

MOTERIS žurnalo vyr. redaktorės pavaduotoja
ana.trescina@delfi.lt
Anna Stanevičienė

Anna Stanevičienė

MOTERIS žurnalo meno redaktorė
anna.staneviciene@delfi.lt
Rita Lukošienė

Rita Lukošienė

MOTERIS žurnalo kalbos redaktorė
rita.lukosiene@delfi.lt
Virginija Majorovienė

Virginija Majorovienė

MOTERIS žurnalo redaktorė
virginija.majoroviene@delfi.lt
Virginija Rimkuvienė

Virginija Rimkuvienė

MOTERIS žurnalo redaktorė
virginija.rimkuviene@delfi.lt
Justė Tarvydienė

Justė Tarvydienė

MOTERIS žurnalo mados redaktorė
juste.tarvydiene@delfi.lt
Grėta Kišonienė

Grėta Kišonienė

Mados redaktorė
greta.kisoniene@delfi.lt
Violeta Kalikauskienė

Violeta Kalikauskienė

COSMOPOLITAN žurnalo vyr. redaktorė
violeta.kalikauskiene@delfi.lt
Rosita Rastauskienė

Rosita Rastauskienė

COSMOPOLITAN žurnalo vyr. redaktorės pavaduotoja
rosita.rastauskiene@delfi.lt
Asta Urbanavičiūtė

Asta Urbanavičiūtė

COSMOPOLITAN žurnalo vykdančioji redaktorė
asta.urbanaviciute@delfi.lt
Marija Sinevičienė

Marija Sinevičienė

COSMOPOLITAN žurnalo fotoredaktorė
marija.sineviciene@delfi.lt
Aistė Zagorskytė

Aistė Zagorskytė

Cosmopolitan.lt redaktorė
aiste.zagorskyte@delfi.lt
Vytautė Žališkevičiūtė

Vytautė Žališkevičiūtė

PANELĖ žurnalo ir portalo vyr. redaktorė
vytaute.zaliskeviciute@delfi.lt
Živilė Karevaitė

Živilė Karevaitė

PANELĖ žurnalo redaktorė
zivile.karevaite@delfi.lt
Gitana Šeštokienė

Gitana Šeštokienė

TAVO VAIKAS žurnalo vyr. redaktorė
gitana.sestokiene@delfi.lt
Eglė Čepavičienė

Eglė Čepavičienė

TAVO VAIKAS žurnalo redaktorė
egle.cepaviciene@delfi.lt
Rūta Rukaitė

Rūta Rukaitė

TAVO VAIKAS žurnalo redaktorė
ruta.rukaite@delfi.lt
Agnė Vareikaitė

Agnė Vareikaitė

Manonamai.lt ir Daraupats.lt vyr. redaktorė
agne.vareikaite@delfi.lt
Kristina Pečiukonienė

Kristina Pečiukonienė

MANO NAMAI žurnalo vyr. redaktorė
kristina.peciukoniene@delfi.lt
Danguolė Kiškienė

Danguolė Kiškienė

MANO NAMAI žurnalo redaktorė
danguole.kiskiene@delfi.lt

Pardavimų skyrius

Jonas Gilys

Jonas Gilys

Pardavimų skyriaus vadovas
jonas.gilys@delfi.lt
Gintaras Baubinas

Gintaras Baubinas

Pardavimų grupės vadovas
gintaras.baubinas@delfi.lt
Sigitas Berlinskas

Sigitas Berlinskas

Pardavimų grupės vadovas
sigitas.berlinskas@delfi.lt
Aistė Matuzaitė

Aistė Matuzaitė

Reklamos projektų vadovė
aiste.matuzaite@delfi.lt
Andrius Bagdonavičius

Andrius Bagdonavičius

Tyrimų vadovas
andrius.bagdonavicius@delfi.lt
Margarita Tamošaitienė

Margarita Tamošaitienė

Svarbių reklamos klientų vadovė
margarita.tamosaitiene@delfi.lt
Irma Zalogaitė

Irma Zalogaitė

Pardavimų grupės vadovė
irma.zalogaite@delfi.lt
Ingrida Stakėnienė

Ingrida Stakėnienė

Reklamos projektų vadovė
ingrida.stakeniene@delfi.lt
Daiva Juozaitytė

Daiva Juozaitytė

Reklamos projektų vadovė
daiva.juozaityte@delfi.lt
Viktorija Forosenko

Viktorija Forosenko

Reklamos projektų vadovė
viktorija.forosenko@delfi.lt
Roma Perepečkienė

Roma Perepečkienė

Reklamos projektų vadovė
roma.perepeckiene@delfi.lt
Rita Slabadienė

Rita Slabadienė

Reklamos projektų vadovė
rita.slabadiene@delfi.lt
Jūratė Savickienė

Jūratė Savickienė

Reklamos projektų vadovė
jurate.savickiene@delfi.lt
Dainius Rutkauskas

Dainius Rutkauskas

Reklamos projektų vadovas
dainius.rutkauskas@delfi.lt
Paulius Balčiukynas

Paulius Balčiukynas

Reklamos projektų vadovas
paulius.balciukynas@delfi.lt
Giedrė Janavičiūtė

Giedrė Janavičiūtė

Reklamos projektų vadovė
giedre.janaviciute@delfi.lt
Artūr Volčok

Artūr Volčok

DELFI Grupės Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas
artur.volcok@delfi.lt
Lina Prelgauskaitė

Lina Prelgauskaitė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
lina.prelgauskaite@delfi.lt
Alina Kucinienė

Alina Kucinienė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
alina.kuciniene@delfi.lt
Milda Govedaitė

Milda Govedaitė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
milda.govedaite@delfi.lt
Evaldas Kundrotas

Evaldas Kundrotas

Alio.lt projekto vadovas
evaldas.kundrotas@delfi.lt
Asta Dumšytė

Asta Dumšytė

Alio.lt projekto administratorė
asta.dumsyte@delfi.lt
Ernestas Adomaitis

Ernestas Adomaitis

Programuotojas
ernestas.adomaitis@delfi.lt
Olga Kapustina

Olga Kapustina

Internetinio puslapio Alio.lt administratorė
olga.kapustina@delfi.lt
Arnas Skardžius

Arnas Skardžius

Reklamos projektų vadovas
arnas.skardzius@delfi.lt

Verslo plėtros skyrius

Erika Maslauskaitė

Erika Maslauskaitė

DELFI grupės verslo plėtros vadovė
erika.maslauskaite@delfi.lt
Dmitrij  Kočegarov

Dmitrij Kočegarov

Verslo plėtros projektų vadovas
dmitrij.kocegarov@delfi.lt
Giedrė Janavičiūtė

Giedrė Janavičiūtė

Reklamos projektų vadovė
giedre.janaviciute@delfi.lt
Giedrė Kutkaitė

Giedrė Kutkaitė

Socialinių medijų strategė
giedre.kutkaite@delfi.lt

Rinkodara

Kristina  Valaitytė

Kristina Valaitytė

Rinkodaros skyriaus vadovė
kristina.valaityte@delfi.lt
Sandra Šalčė

Sandra Šalčė

Rinkodaros projektų vadovė
sandra.salce@delfi.lt

Dizaino skyrius

Mantas Gudauskas

Mantas Gudauskas

Dizaino grupės vadovas
mantas.gudauskas@delfi.lt
Rimas Pocius

Rimas Pocius

Dizaineris
rimas.pocius@delfi.lt
Anželika Jalmokaitė

Anželika Jalmokaitė

Dizainerė
anzelika.jalmokaite@delfi.lt
Simona Kučytė-Svilainienė

Simona Kučytė-Svilainienė

Dizainerė
simona.kucyte-svilainiene@delfi.lt
Arvidas Balvočius

Arvidas Balvočius

Dizaineris
arvidas.balvocius@delfi.lt
Jūratė Balvočienė

Jūratė Balvočienė

Dizainerė
jurate.balvociene@delfi.lt
Justina Murauskienė

Justina Murauskienė

Dizainerė
justina.murauskiene@delfi.lt
Rima Milaševičienė

Rima Milaševičienė

Dizainerė
rima.milaseviciene@delfi.lt
Gytis Šiaučiūnas

Gytis Šiaučiūnas

Dizaineris
gytis.siauciunas@delfi.lt
Ruta Kordowska

Ruta Kordowska

Dizainerė
ruta.kordowska@delfi.lt