„Instagramo“ karalius gerbėjus džiugina jau ne tik pusnuogėmis moterimis, bet ir savo nuogais sėdmenimis

 (9)
Garsusis ekstravagantiškasis milijonierius, pusnuogių moterų ir ginklų mėgėjas Danas Bilzerianas, matyt, ir šiais metas niekam neužleis „Instagramo“ karaliaus titulo.
Danas Bilzerianas
© "Instagram"

15 milijonų sekėjų armijos riba buvo pasiekta dar prieš 2016-ųjų pradžią, o pirmosiomis metų dienomis jų skaičius išaugo dar 400 tūkstančių.

Iki šiol Danas Bilzerianas buvo ištikimas savo pasirinktam stiliui - nuotraukose, kurios būdavo publikuojamos socialinio tinklo paskyroje, buvo vaizduojamas jo prabangus gyvenimo būdas. Moderni technika, pusnuogės merginos, ginklai, pinigai, egzotiškos šalys, orgijas primenančių linksmybių vaizdeliai – toks nerūpestingas milijonieriaus gyvenimo dienoraštis susilaukė milžiniško populiarumo.

Ir tai dar ne pabaiga – vardan populiarumo stuomeningasis Danas Bilzerianas ir pats nusprendė apsinuoginti prieš savo gerbėjus. Kartu su pritrenkiančių gražuolių būriu atostogaudamas Bahamų salose milijonierius be kompleksų prieš fotografą žemyn nusmaukė savo glaudes ir pademonstravo nuogą sėdynę. Vulgarus poelgis? Greičiausiai. Tačiau tai jam neabejotinai pridės dar daugiau populiarumo ir dar daugiau „Instagram“ paskyros sekėjų.

#sunsoutbunsout #Jax

A photo posted by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on Jan 10, 2016 at 9:21am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

(Ne)rimtai

Atskleidė, kaip skiriasi tikrasis mūsų gyvenimas nuo rodomo feisbuke (9)

Atskleidė, kaip skiriasi tikrasis mūsų gyvenimas nuo rodomo feisbuke
Pagaliau patvirtinta, ką mes jau seniai žinojome savo širdyse. Socialinė medija verčia mus jaustis apgailėtinais.

Ar žinote, kam J. Deppas per mėnesį išleidžia 2 mln. dolerių? (7)

Ar žinote, kam J. Deppas per mėnesį išleidžia 2 mln. dolerių?
Johnny‘is Deppas padavė savo buvusius finansininkus už tai, kad jie netinkamai tvarkė jo pinigus, bet šie sako, kad aktorius pats ekstravagantiškai išlaidavo.

Pasipiršti per NBA varžybas sugalvojusiam vaikinui – netikėta kliūtis (VIDEO)

Pasipiršti per NBA varžybas sugalvojusiam vaikinui – netikėta kliūtis (VIDEO)
Tokių romantiškų momentų, kaip sužadėtuvių, per krepšinio rungtynes reikėtų vengti – bent jau tokią pamoką per šeštadienį Atlantoje (JAV) vykusias NBA rungtynes tarp vietos „Hawks“ ir Filadelfijos „76ers” gavo aistruolis, panoręs savo mylimajai pateikti staigmeną.

Tai nutiko Rusijoje: iš apsaugos darbuotojo namų pavogtas tūkstančius kainavęs unitazas (6)

Tai nutiko Rusijoje: iš apsaugos darbuotojo namų pavogtas tūkstančius kainavęs unitazas
Juoktis ar liūdėti? Toks klausimas iškilo ne vienam Rusijos piliečiui, po to kai žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose pasklido žinia apie apvogtą įmonės „Gazprom“ apsaugos tarnybos darbuotoją.

Sovietų anekdotai, sudominę CŽV: KGB, deficitas ir Vovočka (23)

Sovietų anekdotai, sudominę CŽV: KGB, deficitas ir Vovočka
Tarp 13 milijonų puslapių neseniai paviešintos (nuo 2013 metų su ja buvo galima susipažinti keturiuose Nacionalinio archyvo terminaluose, tačiau tik dabar ji visa paskelbta internete) Centrinės žvalgybos valdybos (JAV) informacijos, apimančios 1940-1990 metų periodą, galima rasti ir gana netikėtų dalykų – sovietinių anekdotų.