Bėgantis laikas įveikė Alą Bundy iš serialo „Vedęs ir turi vaikų“

 (14)
Kas šis pusnuogis senolis, sėdintis ant dviračio ir skubantis į saulėtą Kalifornijos paplūdimį? Turbūt ne vienas jūsų nustebs – tai aktorius Edas O'Neillas, daugelio pasaulio šalių, taip pat ir Lietuvos, televizijos žiūrovams žinomas kaip Alas Bundy iš kultinio serialo „Vedęs ir turi vaikų“.
Edas O'Neilas. 2016 m. sausis
© Vida Press

Vargu bau, ar per pastaruosius trisdešimt metų (serialas buvo kuriamas nuo 1987 iki 1997 metų) buvo atsiradęs dar tokio lygio aktorius, iš kurio kuriamų situacijų televizijos žiūrovai būtų taip raičiojęsi prieš žydrąjį ekraną už pilvo susiėmę rankomis.

Deja, tai, kokį Edą O'Neillą prisimena „Vedęs ir turi vaikų“ žiūrovai, ir tai, kaip aktorius atrodo šiandien byloja apie tai, kad mes visi esame bejėgiai prieš bėgantį laiką – net ir didžiausios Holivudo žvaigždės.

Dabar Edui O'Neillui yra 69 metai, ir jis vis dar filmuojasi serialuose bei vaidybiniuose filmuose. Maža to: nors aktorius atrodo senstelėjęs, tačiau nereikia apsigauti – prieš devynerius metus aktorius pelnė kovinių sporto šakų juodąjį diržą, tad prireikus įžūlų gatvės chuliganėlį galėtų ant žemės partiesti mažuoju rankos pirštu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Muzika/kinas/knygos

Prancūzas fotografas Lietuvoje atrado grožio ir šokolado oazę (4)

Prancūzas fotografas Lietuvoje atrado grožio ir šokolado oazę
Fotografija – menas, hobis ar profesija? Šiandieniniame pasaulyje dėka vis tobulėjančių technologijų, turbūt, dažnas susimąstėme – ach, ir aš galėčiau būti fotografas... Ir ne veltui, juk skaičiuojama, kad žmonija kas dvi minutes padaro tiek nuotraukų, kiek jų buvo padaryta visame XVIII a.

Menininkų rutina: kaip filmus kūrė Ingmaras Bergmanas

Menininkų rutina: kaip filmus kūrė Ingmaras Bergmanas
„Ar žinote, ką reiškia kurti filmus? – paklausė Bergmanas 1964-aisiais duotame interviu. – Aštuonios valandos sunkaus darbo kasdien, kad gautum tris minutes filmo. O per tas aštuonias valandas, jei labai pasiseka, tikroji kūryba tetrunka dešimt dvylika minučių. Kartais nė jų nebūna. Tada turi prisiversti dirbti dar aštuonias valandas ir melstis, kad šįkart pavyktų išspausti dešimt minučių.“

Kaip „Švyturys“ 1985 metais Rembo sudirbti mėgino
 (53)

<div>Kaip „Švyturys“ 1985 metais Rembo sudirbti mėgino</div>
1985 metų gegužę Amerikos kino teatruose pasirodęs filmas „Rambo: First Blood Part II“ sukėlė kur kas didesnį triukšmą nei prieš trejus metus pasirodžiusi pirmoji dalis. Šį kartą Vietnamo karo veteranas Džonas Rembo iškeliavo gelbėti savo bendražygių ir kraujas liejosi kur kas gausesniais upeliais.

Prodiuseris R. Skaisgirys apie „Savanorius“: suprasti turi penktokas, kaimas ir miestas (5)

Prodiuseris R. Skaisgirys apie „Savanorius“: suprasti turi penktokas, kaimas ir miestas
Prodiuserių kompanijos „Videometra“ įkūrėjas Rolandas Skaisgirys jau yra įgyvendinęs per šimtą televizijos projektų. Ir vis dėlto, istorinis daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Savanoriai“ – išskirtinis kūrinys, pasakojantis apie didingas kovas dėl Lietuvos nepriklausomybės atgavimo. Prodiuserio ir vieno iš filmo scenarijaus autorių teigimu, net tokie iš pirmo žvilgsnio sudėtingi projektai turi būti suprantami bet kokiam žmogui.

Serialas savaitgaliui: „Quarry“ kraujas ir mįslės (6)

Serialas savaitgaliui: „Quarry“ kraujas ir mįslės
Iš karto perspėsime – šio rugsėjo mėnesį pristatyto serialo „Quarry“ veiksmas įsibėgėja lėtai, tačiau vėliau jo siužeto linijos vyniojasi taip gardžiai, jog turėtų būti patenkintas net išrankiausias kriminalinių dramų mėgėjas.