Pirmasis pasimatymas: penki dalykai, dėl kurių tu taip ir gali likti be moters

Didelis pažinčių portalas „Match.com“ (20 metų rinkoje, daugiau nei 700 mln. vartotojų) paklausė savo moteriškos lyties vartotojų: kaip turėtų atrodyti ir kaip elgtis vyras pirmojo pasimatymo metu, kad apsikvailintų. 5 auksinės amžinos vienatvės taisyklės prieš tave – žiūrėk.
© Fotolia nuotr.

1. „Sėdėk“ telefone


Vyrukas, nuolat naršantis savo išmaniajame telefone, atbaido 75 proc. potencialių partnerių. „Ji taip supranta, jog ją ištiko asmeninė nesėkmė, – aiškina nesuprantantiems Kristen Mark, seksualinės sveikatos specialistė iš Kentukio universiteto (JAV). – Juk ji nesugebėjo sudominti tavęs“. Nori patekti į devintą dangų? Kuo greičiau nusistatyk lėktuvo režimą.

2. Kalbėk kaip valkata


Tai, kaip tu kalbi, vertina 9 iš 10 merginų. Ir tai paaiškinama: tavo kalba potencialiai gali tapti jos vaikų auklėjimo kalba. „Gerai išauklėtas vyras, kaip taisyklė, gerai auklėja ir savo palikuonis“ – daro išvadą Jay Heinrichsas, oratorinio meno dėstytojas, knygos „Thank You for Arguing“ autorius. Kalbame netgi ne apie tai, kokį įspūdį jai paliksi. Tai natūrali atranka iš jos pusės.

3. Nežiūrėk jai į akis

84 proc. moterų ieško tavyje pasitikėjimo savimi ženklų. „Nepraleisk progos paspekuliuoti savo (arba mūsų) stiliaus pojūčiu, – rekomenduoja „Men‘s Health“ mados direktorė Sandra Nyugaard. - Veik priešingai: nosinaitė kišenėje ar moteriškos spalvos kaklaraištis (rožinis ar violetinis) leis jai suprasti, jog tu neturi jokių abejonių dėl savo vyriškumo“.

4. Nesivalyk dantų. Niekada.

Leisk nutolti nuo to, kad pagedę dantys – tai neestetiška ir apskritai blogai kvepia. Kaip tvirtina Marian Lafrance, Jeilio universiteto psichologijos profesorė ir knygos „Why Smile?“ autorė, stebėdami tavo šypseną, dauguma pamanys, kad tau nesiseka su finansais. Apskritai nepamiršk: 81 proc. moterų pirmojo pasimatymo metu žiūri arkliui į dantis.

5. Renkis siaubingai

7 iš 10 moterų pamačiusios tave pirmąkart būtinai įvertins tavo aprangą. „Dar tau nespėjus pasakyti nė žodžio, tavo apranga jai daug ką pasakys apie tave“ – perspėja stilistė Jacqui Stafford, knygos „The Wow Factor“ autorė. Megztinis su V raidės formos kaklu, marškiniai, gerai prigludę tamsūs džinsai ir jokių sportbačių – štai tu ir atrodai kaip normalus žmogus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Etiketas

Egzotiškoji Japonija: kaip neapsikvailinti per verslo susitikimus

Egzotiškoji Japonija: kaip neapsikvailinti per verslo susitikimus
Vertimų biuras „Ars libri“ tęsia seriją apie verslo kalbą ir etiketą įvairiose pasaulio šalyse. Japonija – ypač europiečius dominanti šalis, nes jos kultūra kaip jokia kita atrodo nepažįstama.

Kaip įdomiai žmogus kalba, priklauso nuo to, koks įdomus jo gyvenimas (5)

Kaip įdomiai žmogus kalba, priklauso nuo to, koks įdomus jo gyvenimas
Kuo įdomiau žmogus gyvena, tuo įdomiau jis kalba. Todėl reikia ne apsiriboti darbu ir namais, o peržengti saugumo zoną, mokytis reikšti savo mintis po truputį, LRT RADIJUI sako Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos ir scenos kalbos dėstytoja, aktorė Aldona Vilutytė.

Šiuolaikinės etiketo taisyklės, kurių galbūt nežinojote (58)

Šiuolaikinės etiketo taisyklės, kurių galbūt nežinojote
Etiketas nėra tik formalumas iš pokylių ir krakmolytų apykaklių laikų. Tai normos, kurios buvo sukurtos tam, kad kiti žmonės jaustųsi jaukiai mūsų kompanijoje.

7 požymiai, kad jūsų viršininkas – siaubūnas

7 požymiai, kad jūsų viršininkas – siaubūnas
Jums atrodo, kad jūsų viršininkas niekam tikęs. Aktyviai demonstruojate antipatiją, priešiškumą, kartais skaičiuojate, kiek dienų galite ištverti be susidūrimo.

8 paprasti dalykai, kuriuos darydami atrodysite kur kas protingesni (4)

8 paprasti dalykai, kuriuos darydami atrodysite kur kas protingesni
Kai kurie žmonės gimta protingesni už kitus – tai tiesiog genetika. Tačiau tikrai nereiškia, kad negalite atrodyti protingesnis nei iš tiesų esate. Laikykitės šių 8 patarimų ir žmonės iškart laikys jus inteligentiškesniu.