Kokias gėles ir kokiomis progomis jas įteikti moterims?

 (1)
Taip jau yra: damoms reikia dovanoti gėles. Joms tai patinka, tau – nesunku. Nors kaip čia pasakius. Kai ateina laikas rinktis puokštę, prasideda galvosūkis: ar ne pernelyg banalu? Ar ne kvaila? Ramiai! „Men's Health” paprašė 350 moterų papasakoti, kokias gėles kokiomis progomis dovanoti. O floristas ekspertas patarė, kaip jas gražiai įteikti.
Vyras
© Corbis/Scanpix

Rožės


Jei mergina nusiteikusi romantiškai (pavyzdžiui, Valentino dieną), tuomet rožės tinka. Bet galima ir geriau pasirodyti.

Patobulinimas: į rožių puokštę dažnai pridedama smulkių baltų gėlyčių, tačiau tai atrodo gana pigiai. Išrink ką nors neįprasto, pavyzdžiui, žalias chrizantemas – bus labiau rafinuota. Taip, ir geriau paieškok rožinės spalvos rožių, ne raudonų.

Tulpės

Puikus pasirinkimas malonaus, svarbaus, bet ne romantiško įvykio proga. Pavyzdžiui, ją paaukštino darbe. Arba ji išsilaikė vairavimo teises.

Patobulinimas: tulpės – elegantiškos gėlės. Jei dar yra laiko iki damos grįžimo namo, atmink – šios gėlės geriausiai žiūrisi, kai jų puokštė yra įmerkta į skaidrią vazą. Stiebai turi būti taip nupjauti, kad žiedai būtų vos aukščiau vazos kraštų.

Lelijos


Nežinai, ką dovanoti jos gimtadienio proga? Rinkis lelijas. Tai tikros šventinės gėlės. Svarbiausia, kad mergina nebūtų alergiška joms.

Patobulinimas: klasikinis variantas – didelė puokštė tos pačios spalvos gėlių. Paieškok „tango“ lelijų – jos išsiskiria spalvotais taškeliais ant žiedlapių, kas daro šias gėles dar labiau tinkamas iškilmingoms akimirkoms. Ypač jei damai sukanka jubiliejus.

Nieko


Yra vienas atvejis, kuomet apklaustos moterys nenori gauti gėlių (ne, nekalbame apie močiutės, kuri paliko palikimą, laidotuves). Tai pirmasis pasimatymas. Kol tu galvoji, kad esi dėmesingas ir tuo pačiu nenuspėjamas, dauguma merginų manys, kad esi pernelyg įkyrus. Apklausa patvirtina, jog joms yra maloniau, kai per pirmąjį pasimatymą vyras ateina be gėlių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Etiketas

Šiuolaikinės etiketo taisyklės, kurių galbūt nežinojote (58)

Šiuolaikinės etiketo taisyklės, kurių galbūt nežinojote
Etiketas nėra tik formalumas iš pokylių ir krakmolytų apykaklių laikų. Tai normos, kurios buvo sukurtos tam, kad kiti žmonės jaustųsi jaukiai mūsų kompanijoje.

7 požymiai, kad jūsų viršininkas – siaubūnas

7 požymiai, kad jūsų viršininkas – siaubūnas
Jums atrodo, kad jūsų viršininkas niekam tikęs. Aktyviai demonstruojate antipatiją, priešiškumą, kartais skaičiuojate, kiek dienų galite ištverti be susidūrimo.

8 paprasti dalykai, kuriuos darydami atrodysite kur kas protingesni (4)

8 paprasti dalykai, kuriuos darydami atrodysite kur kas protingesni
Kai kurie žmonės gimta protingesni už kitus – tai tiesiog genetika. Tačiau tikrai nereiškia, kad negalite atrodyti protingesnis nei iš tiesų esate. Laikykitės šių 8 patarimų ir žmonės iškart laikys jus inteligentiškesniu.

Antonas Čechovas: 8 išsiauklėjusio žmogaus savybės (8)

Antonas Čechovas: 8 išsiauklėjusio žmogaus savybės
Rusų klasikas daugiau nei prieš 100 metų parašė laišką savo broliui, talentingam menininkui, tačiau silpnavaliam ir kenčiančiam nuo alkoholizmo. A. Čechovui pavyko puikiai apibūdinti, kokios turėtų būti gerai išsiauklėjusio žmogaus savybės.

Kaip teisingai darbe paslėpti pagirių simptomus? (7)

Kaip teisingai darbe paslėpti pagirių simptomus?
Vakar išgėrei, o šiandien esi pasiruošęs prasmegti skradžiai žemę, kad tik nereikėtų eiti į darbą? Ramiai, „Men's Health” pateiks receptą, kaip sumažinti pagirių simptomus!