Kaip išlyginti drabužius be moters ir lygintuvo pagalbos

 (3)
Drabužių lyginimas įeina į labiausiai erzinančių dalykų gyvenime sąrašą kartu su kamščiais keliuose, įsipjovimais skutantis barzdą, girtais vyrukais iš miegamųjų miesto rajonų ir įkyriai graužiančiu rėmeniu.
© Shutterstock nuotr.

Pateikiame jums kelis naudingus patarimus, kaip galite išlyginti drabužius geriau nei jūsų mama ar mergina, net jeigu neturite lygintuvo.

Pasinaudokite džiovinimu

Sušlapinkite rankšluostį, lengvai jį išgręžkite ir įdėkite į skalbimo mašiną kartu su drabužiais, 10 minučių nustatydami maksimalų džiovinimo režimą. Vanduo iš rankšluosčio virs garais ir džiovinimo metu drėgmė išlygins susiglamžiusius drabužius.

Kuo aukštesnė džiovinimo temperatūra, tuo greičiau išsilygins drabužiai. Ir kuo mažiau drabužių įdėsite į džiovyklę, tuo efektyvesnis bus procesas. Tas pats principas galioja ir su drėgnais drabužiais, ištrauktais iš skalbimo mašinos. Padalinkite juos į dvi krūveles džiovinimui, nes jeigu jų prikrausite per daug, susiglamžymai ir raukšlės gali likti.

Ar galima tokiu būdu lyginti vilnonius megztinius ar sportinius megztinius su etikete „tik drabužių valykla“? Taip, tačiau tam reikėtų mažesnio rankšluosčio ir džiovinimo vidutiniu režimu tik 5 minutes. To pakaks, kad nepažeistumėte audinio ir išvengtumėte megztinių susitraukimo, o drabužiai nebebūtų susiglamžę.

Išnaudokite dušą


Drabužius 5-10 minučių pakabinkite vonios kambaryje, pilname garų, atsiradusių nuo karšto vandens. To reikia, kad drabužiai įsigertų drėgmės. Kol jie drėgni, išlyginkite raukšles ir susiglamžymus ranka ant kokio nors tvirto paviršiaus (tinka stalas ar siena). Nedėkite drabužių iškart į spintą, palaukite pusvalandį, kol jie išdžius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apranga

Apatinių klaidos: ką darome ne taip? (7)

Apatinių klaidos: ką darome ne taip?
Apatiniai – ne raketų mokslas. Randi tokius, kurie tau patinka, pakloji kelis banknotus ir nešioji. Bent porą metų. Juk taip? Ot ir ne.

Kiečiau už Džeimsą Bondą (3)

Kiečiau už Džeimsą Bondą
Kalendorius sako, kad saulės turėtų vis daugėti, taigi pats metas išsitraukti vieną svarbiausių aksesuarų, vyriško stilingumo ir paslaptingumo garantą – akinius nuo saulės. Neturite, sulūžo, senieji nusibodo? Būna. Bet dažniau būna taip: akiniai yra, tik visiškai netinka. Atrodote nei šiaip, nei taip, ir tikrai nepanašūs nei į roko žvaigždę, nei tuo labiau į slaptąjį agentą.

Aksesuarą peteliškę galite pasigaminti ir patys (5)

Aksesuarą peteliškę galite pasigaminti ir patys
Norėdami pasipuošti išskirtine peteliške, arba varlyte, ją galite pasigaminti patys.

Lietuvos dizaineriai apie vyrų madą: tik etiketo išmanymas gali apsaugoti nuo beskonybės (9)

Lietuvos dizaineriai apie vyrų madą: tik etiketo išmanymas gali apsaugoti nuo beskonybės
Neseniai Londone, Milane, Paryžiuje ir Niujorke praūžė vyrų mados savaitės. Tai renginiai, sulaukiantys gausios tiek vyriškos, tiek moteriškos publikos – abiejų lyčių atstovai vienodai domisi naujausiomis vyriškos mados tendencijomis ir siekia būti stilingais kiekvieną dieną.

Vyriškų kojinių mados: kokios klaidos pasitaiko dažniausiai? (37)

Vyriškų kojinių mados: kokios klaidos pasitaiko dažniausiai?
Stilingai ir tvarkingai norintys atrodyti vyrai turi labiau kreipti dėmesį į tai, kaip reikia derinti kojines prie kelnių, sako stiliaus ekspertai. Pasak vyrų stiliaus konsultanto Algirdo Griciaus, vyrauja kelios pagrindinės vyriškų kojinių mados klaidos.