Verslą kurti pasiryžusios projekto „Išmani moteris” dalyvės prisistatė investuotojams (1)

2354
Penki TV
2015 m. birželio 30 d. 17:02
Daugiau nei 2.000 moterų per 12 savaičių trukusią programą „Išmani moteris“ kiekvieną savaitę rinkosi į renginius Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, dar apie 5.000 stebėjo tiesiogines transliacijas interneto televizijoje DELFI TV. Iš viso 60 dalyvių plėtojo savo verslo idėjas, rengė verslo planus, individualiai konsultavosi su ekspertais - mentoriais.

Keliolika atrinktų moterų, siekdamos finansavimo, savo idėjas pristatė investuotojams Kaune vykusiame finaliniame renginyje.

„Statistika rodo, kad Lietuvoje moterys vis dar mažai kuria ir vadovauja verslams. Vis dėlto toks projekto „Išmani moteris“ populiarumas rodo, kad moterys nori veikti, yra aktyvios, todėl gavusios šiek tiek palaikymo gali atskleisti savo potencialą ir sukurti naujų verslų, ir tuo pačiu prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo“, – sakė ūkio viceministras Marius Skarupskas.

Projektas „Išmani moteris“ – tai ne tik nemokami šviečiamieji renginiai įvairiomis verslo kūrimo temomis, bet ir individualios konsultacijos su specialistais, bendras darbas su kitomis projekto dalyvėmis bei aplinka, skatinanti veikti.

Projekto „Išmani moteris“ vykdytojas – VšĮ „Versli Lietuva“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai