Pirmą kartą po II pasaulinio karo užgesinta virš Pikadilio aikštės Londone švietusi reklama (6)

11016
REUTERS
2017 m. sausio 17 d. 17:55
Londone užgesintos daugiau nei šimtą metų, nuo pat Antrojo pasaulinio karo, virš Pikadilio aikštės degę reklaminės švieslentės. Reklama išjunta ne trumpam. Taip padaryta todėl, kad švieslentes atėjo metas pakeisti.

Vietoj dabartinių šešių greta centrinės Londono sankryžos prie pastatų sienų primontuotų švieslenčių bus pakabintas vientisas lenktas „Kreivės“ pavadinimą gavęs ekranas.

Ekrano montavimo darbus planuojama baigti rudenį. Naujajame stende bus rodomi raiškiojo HD formato vaizdo įrašai, orų prognozės, kelių eismo ir sporto naujienos, taip pat transliuojama socialinėje medijoje skelbiama įvairių prekių ženklų reklama.

Kol bus sumontuotas vientisas ekranas, šioje vietoje kabos laikinas plakatas.

Naująjį ekraną numatyta skirti šešių prekių ženklų reklamai, vienas iš kurių, žinoma, „Coca-Cola“ – net 62-ejus metus šioje sankryžoje puikavęsis firminis pavadinimas.

Pirmoji šviečianti reklama vieš Pikadilio aikštės įsižiebė 1908-aisiais metais. Tai buvo prancūziško mineralinio vandens „Perrier“ reklaminis vaizdelis.

Per Antrąjį pasaulinį karą, nuo 1939-ųjų iki 1945-ųjų metų, reklama, kaip ir visos miesto šviesos, buvo užgesinta, kad vokiečių lėktuvai negalėtų pasirinkti bombardavimo taikinių.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi