Paryžiuje prasidėjo tarptautinė aviacijos paroda (0)

1971
REUTERS
2019 m. birželio 18 d. 17:14
Birželio 17 dieną, pirmadienį, Prancūzijos La Buržė oro uoste ir virš jo oficialiai startavo Paryžiaus aviacijos paroda.

Visą savaitę truksiančios kas dvejus metus vykstančios parodos metu savo naujausius gaminius pristatys orlaivių gamintojai iš viso pasaulio.

Šiais metais visi nekantriai laukia galimybės iš arčiau išvysti prancūzų pagamintą naikintuvą „Dassault's Rafale“. Nors Prancūzijos karinių pajėgų ir laivyno jis eksploatuojamas jau 28 metus, savo galimybėmis orlaivis maloniai stebina ir šiandien.

Kaip ir kiekvienos parodos metu, visų rinkos žaidėjų akys nukreiptos į dvi bendroves ir aršiausias konkurentes – „Boeing“ ir „Airbus“. Tik šį kartą debesuotame danguje virš Le Buržė oro uosto nė viena iš jų nepristatė nieko naujo – virš galvų skraidė visiems puikiai pažįstami lėktuvai.

Neseniai „Boeing“ sulaukė nemalonios žinios: gamintojo variklių tiekėjas informavo apie būtinybę atidėti 777X pristatymą. Tai dar vienas galvos skausmas amerikiečių bendrovei, kovą dėl dviejų katastrofų priverstai spręsti 737 MAX klausimą. Nerimą kelia ir konkurentų veiksmai – „Airbus“ pristatė konkurencingą ilgo nuotolio A321XLR.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai