Naujame biure investuotojas įkurdino 120 darbuotojų (20)

8270
2015 m. spalio 13 d. 17:05
Vilniuje simboliniu vertybinių popierių biržos varpo dūžiu antradienį iškilmingai atidarytas „Nasdaq" technologijų ir verslo kompetencijų centras, kuriame kuriamos pasaulio finansų rinkoms skirtos šiuolaikinės technologijos ir sprendimai, valdomos vertybinių popierių rinkų, finansų apskaitos, IT sistemų administravimo ir kitos operacijos.

„Nasdaq" sprendimas įsikurti Vilniuje patvirtina, kad Lietuvos augimo potencialas - didelis, o mūsų šalies specialistų gebėjimai pripažįstami pasaulyje. Pasaulio investuotojų žemėlapiuose Lietuva taps dar labiau matoma", - sakė centro atidaryme dalyvavusi prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Iki spalio mėnesio „Nasdaq" Technologiniame ir verslo kompetencijų centre įdarbinta maždaug 120 programuotojų ir programinės įrangos inžinierių, IT sistemų testuotojų, analitikų ir administratorių, finansų rinkų, apskaitos ir kt. specialybių darbuotojų. Iš viso biure yra sukurta 160 darbo vietų, taigi ateityje dar gali būti priimta 40 žmonių.

„Nasdaq" (NASDAQ: NDAQ) - didžiausia vertybinių popierių prekybos technologijų, vertybinių popierių kotiravimo ir informacijos paslaugų teikėja visuose šešiuose žemynuose. "Nasdaq" paslaugų portfelyje - diversifikuoti sprendimai, leidžiantys klientams planuoti ir optimizuoti verslą, įgyvendinti verslo vizijas.

„Nasdaq" - tai pirmoji elektroninė vertybinių popierių birža pasaulyje, šiuo metu 50 šalyse valdanti 70 biržų, kuriose sudaromas maždaug vienas iš dešimties vertybinių popierių sandorių pasaulyje. "Nasdaq" kotiruojama daugiau kaip 3600 bendrovių, kurių rinkos kapitalizacija viršija 9,6 trilijono JAV dolerių, "Nasdaq" paslaugomis naudojasi daugiau kaip 10 000 verslo klientų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai