„Mes Bandom“ patarti: kaip išsirinkti šaldiklį? (5)

1876
2015 m. kovo 18 d. 11:23
Pririnkus vasaros ir rudens gėrybių ir norint jomis mėgautis ilgą laiką, gali tekti nemažą jų dalį dėti į šaldymo kamerą. Jei jų turite itin daug, paparastos šaldytuvo kameros jums neužteks. Tamsiame kambaryje, garaže ar kitoje namų vietoje stovintis šaldiklis gali būti nepakeičiamas šiuo atveju.

Jame savo vietą ras ir šaldyta mėsa, ledai ir kiti maisto produktai. Bet ne visi jie vienodi ir ne visi gali jums tikti. Įsimetam šaldytą braškę į taurę vyno ir pasižiūrim kaip išsirinkti tinkamą.

Apie „Mes Bandom“ projektą

„MES BANDOM“, nes mums įdomu žinoti viską apie prekes ar paslaugas, kurias planuojame pirkti. Mes nesikliaujam reklamomis ir nevertinam daiktų pagal išankstines nuomones. Mes vertiname praktiškai, todėl kainos ir kokybės santykis yra vienas iš mūsų vertinimo kriterijų.

Mes viską bandom taip kaip ir Jūs - perkame, išpakuojame, panaudojame ir nusiviliame arba esame patenkinti tuo ką įsigijome. O visa tai stengiamės Jums pateikti kuo paprastesnių bet praktiškų testų ir kuo suprantamesnių vizualizaicjų pagalba.

Projekto autoriai: Vytautas Kleinauskas ir Vytautas Dailydka

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai