Lietuvos gamintojai ir tiekėjai pirmą kartą dalinosi savo sėkmės paslaptimis (0)

545
2017 m. lapkričio 30 d. 17:05
LITEXPO parodų rūmuose į pirmąją Lietuvos gamintojų ir tiekėjų konferenciją susirinko geriausi verslo atstovai, kurie savo darbu užtikrina, kad vartotojus pasiektų drąsiausi ir inovatyviausi sprendimai, produktai ir pasiūlymai.

Pirmoje konferencijos dalyje apie Lietuvos ekonomikos ateitį įžvalgomis pasidalino Gitanas Nausėda, o tyrimų bendrovės „Nielsen“ generalinė direktorės Baltijos šalims Ilona Lepp pristatė mažmeninės prekybos sektoriaus tendencijas Lietuvoje ir Europoje, „Maxima LT“ Pirkimų departamento vadovė Vilma Drulienė apžvelgė vartotojų poreikius, o ekspertas Gediminas Balodas patarė tiekėjams kaip optimizuoti savo tiekimo grandinę.

Antroji konferencijos dalis buvo skirta dalijimuisi patirtimi. Aido Puklevičiaus moderuojamose diskusijose sėkmingiausio lietuviško verslo atstovai papasakojo kaip sulaukti sėkmės tarptautinėse rinkose ir pasidalino įžvalgomis, kokie iššūkiai laukia Lietuvos prekybos sektoriaus, o ekonomikos ekspertai ieškojo atsakymų kaip lietuviškas verslas gali tapti konkurencingesniu, kaip keisis maisto kainos Lietuvoje ir kodėl jos skiriasi pas artimiausius mūsų kaimynus.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai