Lietuvių pastatytas virtualus „Tesla Motors“ gigafabrikas sulaukė „Tesla“ pagyros (0)

9250
Gigafactory LT
2017 m. vasario 4 d. 13:52
Sekmadienio vakarą Vilniuje fejerverkais ir perkirpta raudona juostele pažymėtas JAV elektromobilių gamintojo „Tesla Motors“gigafabriko atidarymas. Susivienijusi Lietuvos kompiuterinių žaidimų žaidėjų bendruomenė virtualiame pasaulyje atkūrė Kruonio LEZ aplinką ir joje pastatė Nevadoje egzistuojančio „Teslos“ gigafabriko repliką.

Penktadienio vakarą „Tesla“ organizacijos „Twitter“ paskyroje pasirodė Lietuvai palanki žinutė – įmonės atstovai pastebėjo lietuvių kurtą projektą. „Lietuva žino kelią į mūsų širdį“, - sakoma joje ir pasidalinta lietuvių kurtu vaizdo įrašu.

Lietuvos kompiuterinių žaidimų žaidėjų bendruomenė jungia apie 100 tūkst. narių. Šiuo projektu jaunieji lietuviai išreiškė savo pilietinę poziciją ir pritarimą Lietuvos valdžiai, kuri siekia pritraukti „Tesla Motors“ gigafabriko statybas į Lietuvą.

„Seniai stebiu „Tesla Motors“ įkūrėjo Elono Musko veiklą. Mane domina jo kuriamos technologijos. Iškart pamačiau, kad viešojoje erdvėje eskaluojama elektromobilių gamintojos "Tesla Motors" pritraukimo į Lietuvą tema bus įdomi Lietuvos kompiuterinių žaidimų žaidėjams. Mums svarbu ne tik žaisti žaidimus, bet ir susivienyti vardan svarbios idėjos“, - sakė Lietuvos kompiuterinių žaidimų žaidėjus šiai idėjai sukvietęs 20-metis VGTU studentas Darius Kniūkšta.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai