„Lietuva gali“: „Norfos“ darbuotojų jau nestebina kroviku dirbantis D. Dundulis (I) (0)

1033
2014 m. lapkričio 7 d. 12:11
Milijardinį verslą sukūręs „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis jau nestebina savo darbuotojų staiga užsukęs į kurią nors „Norfos“ parduotuvę ir stojęs dirbti sandėlininko ar kroviko darbų. „Kiekvienas mes turim dirbti savo darbą, bet jeigu darbuotojas nesupranta, žymiai geriau pačiam parodyti. Kam aiškinti tris valandas, kai parodyti galima per penkias minutes. Taip žymiai greičiau tas supratimas ateis“, – savo požiūrį dėsto 130-ties parduotuvių tinklui vadovaujantis verslininkas.

D. Dundulis iš patirties žino, kad smulkmenos gali daug ką lemti. Ne paslaptis, kad pirmąjį apčiuopiamą pelną jam atnešė būtent smulkmenos – prekyba pieštukais ir trintukais.

Dabar „Norfos“ tinklui priklauso per 130 parduotuvių, įmonėje dirba pusketvirto tūkstančio darbuotojų. D. Dundulis sugeba pasidžiaugti tiek didele verslo sėkme, tiek mažais dalykais. Kad ir tuo, jog vasarą šeimai nereikia pirkti daržovių, nes sodyboje Molėtų rajone jų užsiaugina patys.

Imti ir daryti „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas paragins ir LRT televizijos projekte „Lietuva gali“ dalyvaujančius kraštiečius – Šiauliuose įsikūrusios bendrovės „Branduolinis“ savininkus. Kartu su SEB banko viceprezidentu Virginijumi Doveika jie įvertins įvairias reklaminio dekoravimo paslaugas teikinačios įmonės veiklą ir patars, kaip būtų galima dirbti efektyviau.

SEB banko ir LRT verslumą skatinantis laidų ciklas „Lietuva gali“ antradienį 21.55 val. per LRT televiziją.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai