Jauno verslo Expo: „Talentų namai” (0)

645
2014 m. spalio 20 d. 17:43
Talentų namai” – tai talentingų žmonių, kompanijų ir organizacijų ugdymo ir ugdymosi vieta. Tai NAMAI, kuriuose kiekvienas vadovas ir specialistas gali rasti tai, kas yra svarbiausia norint vystyti kompaniją, kurti ir įgyvendinti idėjas, lavinti įgūdžius ar tobulėti asmeniškai.

Tai profesionalių ir kvalifikuotų konsultantų komanda, kurianti ir įgyvendinanti sprendimus nuo problemos identifikavimo iki veiksmų planavimo ir įgyvendinimo. Daugiau informacijos: www.talentunamai.lt

Jau spalio 23 ir 24 dienomis Vilniuje įvyks didžiausia Vidurio Europoje verslo ir lyderystės konferencija FORUM ONE. Ta proga Jauno verslo bankas DNB pakvietė aštuonias pradedančio verslo įmones konferencijoje pristatyti savo idėjas, produktus ar paslaugas.

Bendrovės „Aciety“, „Aktyvus sėdėjimas“, „CloudMic“, „Inside Warehouse“, „Soundest“, „Talentų namai”, „The Atomic Garden Vilnius“ ir „Viatender.com“ specialiai įkurtoje JAUNO VERSLO EXPO bendravimo zonoje FORUM ONE konferencijos metu gyvai pristatys savo produktus ir paslaugas.

DELFI skaitytojai turi unikalią galimybę dar belaukiant konferencijos išrinkti įdomiausią 2014 metų jauną verslą ir laimėti „Auksinį“ kvietimą į FORUM ONE.

Kviečiame peržiūrėti 8 vaizdo klipus ir balsuoti už labiausiai patikusį jauną verslą! Burtų keliu bus išrinkti trys DELFI skaitytojai, kurie ir gaus kvietimus.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi