Jauno verslo Expo: „Inside Warehouse“ (0)

804
2014 m. spalio 20 d. 17:41
Inside Warehouse“ yra technologinė platforma, kuri turinio publikuotojo tinklalapyje suveda prekių tiekėją su pirkėju. Sistema automatizuoja daugumą procesų, kuriais iki šiol reikėdavo fiziškai pasirūpinti tiek prekių tiekėjams, tiek turinio publikuotojams, norintiems pradėti elektroninę prekybą savo tinklapyje – asortimento formavimu, prekių logistika, mokėjimų surinkimu, pirkėjų aptarnavimu ir t.t.

Sukūrėme technologiją, kuri semantiškai išanalizavusi tinklalapio tekstą, pati parenka tinkamiausius straipsnio temai produktus. Tokiu būdu, ne pirkėjas turi eiti ieškoti prekės, o pati prekė atsiranda ten, kur yra pirkėjas. Daugiau informacijos www.insidewarehouse.com

Jau spalio 23 ir 24 dienomis Vilniuje įvyks didžiausia Vidurio Europoje verslo ir lyderystės konferencija FORUM ONE. Ta proga Jauno verslo bankas DNB pakvietė aštuonias pradedančio verslo įmones konferencijoje pristatyti savo idėjas, produktus ar paslaugas.

Bendrovės „Aciety“, „Aktyvus sėdėjimas“, „CloudMic“, „Inside Warehouse“, „Soundest“, „Talentų namai”, „The Atomic Garden Vilnius“ ir „Viatender.com“ specialiai įkurtoje JAUNO VERSLO EXPO bendravimo zonoje FORUM ONE konferencijos metu gyvai pristatys savo produktus ir paslaugas.

DELFI skaitytojai turi unikalią galimybę dar belaukiant konferencijos išrinkti įdomiausią 2014 metų jauną verslą ir laimėti „Auksinį“ kvietimą į FORUM ONE.

Kviečiame peržiūrėti 8 vaizdo klipus ir balsuoti už labiausiai patikusį jauną verslą! Burtų keliu bus išrinkti trys DELFI skaitytojai, kurie ir gaus kvietimus.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi