Jauno verslo Expo: „CloudMic“ (0)

1133
2014 m. spalio 20 d. 17:50
CloudMic“ teikia mobilius audio transliacijų sprendimus konferencijoms. Viena iš pirmųjų funkcijų yra skirta klausimų atsakymų sesijai: išmanioji programėlė dalyvių mobiliuosius telefonus paverčia belaidžiais mikrofonais.

Su šiuo metu patentuojama technologija, Cloudmic kelia konferencijas į naujas aukštumas! Daugiau informacijos http://www.simpletoact.com

Jau spalio 23 ir 24 dienomis Vilniuje įvyks didžiausia Vidurio Europoje verslo ir lyderystės konferencija FORUM ONE. Ta proga Jauno verslo bankas DNB pakvietė aštuonias pradedančio verslo įmones konferencijoje pristatyti savo idėjas, produktus ar paslaugas.

Bendrovės „Aciety“, „Aktyvus sėdėjimas“, „CloudMic“, „Inside Warehouse“, „Soundest“, „Talentų namai”, „The Atomic Garden Vilnius“ ir „Viatender.com“ specialiai įkurtoje JAUNO VERSLO EXPO bendravimo zonoje FORUM ONE konferencijos metu gyvai pristatys savo produktus ir paslaugas.

DELFI skaitytojai turi unikalią galimybę dar belaukiant konferencijos išrinkti įdomiausią 2014 metų jauną verslą ir laimėti „Auksinį“ kvietimą į FORUM ONE.

Kviečiame peržiūrėti 8 vaizdo klipus ir balsuoti už labiausiai patikusį jauną verslą! Burtų keliu bus išrinkti trys DELFI skaitytojai, kurie ir gaus kvietimus.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi