Iš Vilniaus pakilo pirmasis pasaulyje orlaivis „Bombardier CS300“ (0)

40698
Robertas Narmontas, DELFI TV
2016 m. gruodžio 7 d. 17:53
Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ Vilniuje pristatė pirmąjį pasaulyje orlaivį „Bombardier CS300“. Lėktuvo pasaulinis debiutas įvyko prieš savaitę Rygoje, trečiadienį jis pristatytas klientams Lietuvoje.

Naujajame 145 vietų „CS300“ lėktuve keleiviams bus skirta daugiau vietos, jame didesni langai, daugiau erdvės salone jų rankiniam bagažui, patobulinti tualetai ir kiti privalumai.

Naujasis orlaivis skrenda daug tyliau ir palieka keturis kartus mažesnį triukšmo pėdsaką. Be to, šiuo metu pasaulyje tai yra aplinkai draugiškiausias komercinis lėktuvas – tai pirmasis lėktuvas, turintis skaidrumo deklaraciją, parodančią kokią įtaką gamtai jis padarys per visą naudojimo laikotarpį ir padedančią sumažinti CO2 ir NOx išmetimą atitinkamai 20 proc. ir 50 proc.

Kaip buvo skelbta anksčiau, „airBaltic“ komercinius skrydžius su naujuoju „Bombardier CS300“ pradės vykdyti nuo 2016 m. gruodžio 14 d. iš Rygos į Amsterdamą.

„airBaltic“ – pirmoji pasaulyje aviakompanija, kuri pradės naudoti šiuos orlaivius skrydžiams. Bendrovė yra užsakiusi 20 „CS300“ lėktuvų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai