„Gyvenimas su T. Grižu“: kuriuose Vilniaus rajonuose butų kainos kils? (13)

4541
Tomas Grižas, Robertas Narmontas DELFI TV
2015 m. spalio 8 d. 12:48
Kaip žinoti, kuriuose Vilniaus rajonuose būstų kainos kils? - Jos visur kyla,- dažnai išgirstu komentarą. Taip, nesiginčyju. O žinomi ir gerbiami didžiųjų NT agentūrų ar vystytojų atstovai gali ir labai tiksliai papsakoti: kur ir kiek pakilo. Bet taip, kaip renkantis būstą, taip ir kainų svyravimams daro įtaką ne tik logika paremti veiksniai - madingu vienas ar kitas rajonas tampa tikrai ne dėl to, kad kažkas tai prognozavo.

Galiu tik pasidžiaugti, kad Vilnius vis labiau ir labiau panašėja į pasaulio didmiestį, į jį atvažiuoja vis daugiau ir daugiau žmonių, startup'ų ekosistema išgyvena negirdėtą neregėtą pakilimą. Keičiasi miesto veidas, žemėlapis (sveikintinas tokių, sakyčiau, rajonų, kaip "Ozo parkas" atsiradimas).

Įdomiausia, kad bene labiausiai tą miesto veidą keičia...ne lietuviai. Neišsiplėsiu, tik pasakysiu, kad mūsų vienu metu taip linksniuoti norvegai Vilniui davė (būtent "davė") "Oslo namus": su jų meno erdvė, John Lennon skulptūra ir skveru, renginiais. Gal todėl pirmasis vis madingesniais tampančių Vilniaus rajonų apžvalgoje - Naujamiestis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai