Elektros tiekėjų pasirinkimas įgauna pagreitį – kaip gyventojams sekasi rinktis tarp aktyviai konkuruojančių įmonių? (21)

16924
2020 m. spalio 5 d. 16:43
Šiuo metu intensyviai vyksta elektros tiekėjo pasirinkimo pirmasis etapas. Į šį etapą patenka tie, kurie per mėnesį suvartoja virš 420 kilovatvalandžių arba per mėnesį moka apie 60 eurų ir daugiau.

Liekant kiek daugiau nei dviem mėnesiams iki pirmojo etapo pabaigos, konkurencinė kova tarp penkių, šiuo metu rinkoje esančių, elektros tiekėjų įgauna tikrą pagreitį. Vieni vilioja kaina, kiti – nuolaidomis ar daiktais, treti – pabrėžia įmonės ekologiją.

Greitai apsisprendusių ir jau pasirinkusių savo tiekėją skaičius artėja prie 25 tūkst., iš jo – maždaug apie 10 tūkstančių – pirmojo etapo dalyviai. Ir šis skaičius kasdien auga. Kas svarbu lietuviams, renkantis, iš ko pirkti elektrą? Kokias priemones taiko tiekėjai, kad pritrauktų naujus klientus?

Į šiuos ir kitus, didįjį elektros rinkos pokytį lydinčius klausimus, bandysime atsakyti kartu su trijų, elektrą vartotojams siūlančių, įmonių atstovais, kuriuos šiai dienai yra pasirinkę daugiausiai žmonių: „Ignitis“ Privačių klientų tarnybos vadovu Andriumi Kavaliausku, „Perlas Energija“ vadovu Viliumi Juraičiu ir „Elektrum Lietuva“ direktoriumi Martynu Giga.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai