Duris Vilniuje atvėrė atsinaujinusi „Akropolio“ „Maxima“: pamatykite, kas pasikeitė (6)

38071
2019 m. balandžio 11 d. 15:44
Ketvirtadienį Vilniaus „Akropolyje“ – šventė. Čia duris praveria tris mėnesius rekonstrukcijai užsidariusi „Maxima XXXX“. Teigiama, kad atnaujintas prekybos centras bus vienas didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse.

Lygiai 12 val. į parduotuvę įleisti pirkėjai buvo nusiteikę gerai. Kalbinta moteris pasakojo, kad į atidarymą atvyko atsitiktinai, tačiau džiaugėsi nauja parduotuve.

Bendrai, planuojama, kad naujajame prekybos centre netrūks naujovių. Viena tokių – suši ir picų barai. Paruoštas kepti picas bus galima neštis namo arba pagamintas valgyti čia, parduotuvėje. Pavyzdžiui, jei nusprendėte jas valgyti vietoje, užsisakius picą jums bus duotas specialus vibruojantis įrenginys ir kai jos bus iškeptos – gausite signalą. Tai reiškia, kad belaukiant, kol jos bus paruoštos, pirkėjai galės netrukdomai apsipirkinėti. Taip pat picas bus galima užsisakyti ir telefonu, o už 30 cm picą reikės pakloti 3.99 Eur. Dar viena naujovė – suši baras. Jame galios tos pačios taisyklės, kaip ir su picomis. Planuojama, kad pirkėjai galės rinktis iš 20 suši rūšių. Tiesa, juos suks ne tik patyrę sušių meistrai, bet ir sušius gaminantis įrenginys. Lietuvoje toks aparatas bus pirmas. Parduotuvėje bus galima sutikti ir dirbtinį intelektą. Jis, kaip planuojama, specialiame stende reaguodamas į užklausas ir poreikius pirkėjams padės išrinkti dovaną artimam žmogui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai