Bepiločių orlaivių gamintojai nusitaikė į Holivudą (0)

1596
REUTERS
2015 m. liepos 22 d. 11:55
Bepiločių orlaivių gamintoja iš Naujosios Zelandijos „Aeronavics“ žvalgosi galimybių pasipelnyti iš Holivudo poreikio turėti pigesnių filmavimams pritaikytų orlaivių.

Holivudo atstovai kreipėsi į šią bendrovę Naujojoje Zelandijoje su prašymu pasiūlyti filmavimo aikštelėms pritaikytų orlaivių.

„Aeronavics“ tikisi, kad pagaminusi bepiločius orlaivius paliks neišdildomą pėdsaką filmų kūrimo pramonėje.

Dar visai neseniai filmavimams buvo naudojami neprofesionalūs bepiločiai orlaiviai, pritaikyti filmavimo kameroms, tačiau viena iš „Aeronavics“ įkūrėjų Linda Bulk dabar didžiuojasi, kad įmonė turės galimybę prisidėti prie filmų kūrimo Holivude.

Lyginant su tradiciniais filmavimui iš oro naudojamais prietaisais, šiek modernūs orlaiviai neabejotinai padės sutaupyti per dieną 10-15 tūkst. JAV dolerių (9,18-13,78 tūkst. eurų), o taip pat ir išlaidas sraigtasparnių nuomai, kurios gali siekti iki 30 tūkst. JAV dolerių (27,55 tūkst. eurų).

Ne tokie griežti JAV federalinės aviacijos administracijos keliami reikalavimai taip pat gali įkvėpti ir kitus gamintojus imtis specialiai filmavimams sukurtų bepiločių orlaivių gamybos, o „Aeronavics“ gali tapti pirmąja bendrove, gavusia leidimą skraidinti šiuos orlaivius.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai