Žiedais apsipylę vaismedžiai dovanoja žmonėms pribloškiantį reginį (1)

390
REUTERS
2021 m. kovo 16 d. 14:53
Atėjus pavasariui, Ispanijos Katalonijos Leridos provincijoje, Aitonos mieste, žiedais apsipylę vaismedžiai dovanoja žmonėms pribloškiantį reginį.

Šie vaismedžių sodai užima 8500 ha ir jų žydėjimas gali drąsiai mesti iššūkį vaizdams iš Japonijos garsiuoju vyšnių žydėjimo sezonu. Tūkstančiai turistų ir vietos gyventojų kiekvieną pavasarį atvyksta į šiuos sodus pasigrožėti žydinčiais vaismedžiais, tačiau šį sezoną vaismedžių žiedai įgavo dar gilesnės reikšmės, kai koronaviruso pandemija nusinešė tūkstančių žmonių gyvybes ir daugumai gyventojų sutrikdė normalų gyvenimą.

„Toks vaizdingas peizažas kaip šis simbolizuoja naujo ciklo pradžią. Būtent to mes visi tikimės – naujo ciklo pradžios, ir kad iš šių metų, kurie buvo labai sudėtingi, mes išmokome kažko pozityvaus. Visiems linkiu kuo didžiausio džiaugsmo. Mes išmokome vertinti kitokius dalykus, ne tuos, kuriuos vertinome prieš tai, pavyzdžiui, materialius dalykus. Dabar mes labiau vertiname žmones, gamtą ir tokius peizažus kaip šis“, - teigė fabriko darbininkas Adrianas Conde, lankęs Aitonos sodus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai