Zelenskis: reaguodamas į Rusijos išpuolius, pasaulis mums padeda dar labiau (0)

86093
REUTERS
2022 m. lapkričio 8 d. 14:20
Ukrainos prezidentas savo tradicinėje vakaro žinutėje pirmadienį akcentavo, kad Rusijos raketų ir bepiločių orlaivių teroro eskalavimas lėmė tik tai, kad pasaulis reaguoja nauja pagalba Ukrainai.

O tai, pabrėžė jis, Ukrainos kariams padeda judėti į priekį – kai kuriose rytų ir pietų vietose ukrainiečiai palaipsniui išstumia priešus.

„Šiandien okupantai smogė daugiau nei 50 mūsų šalies gyvenviečių. Donbasas, Zaporožė, Chersono sritis, Mykolaivo sritis, Charkovo sritis, Dniepropetrovsko sritis... Raketos, orlaiviai, daugkartinio paleidimo raketų sistemos. Mes atsakome visur. Yra ir reikiamų rezultatų – buvo numuštas dar vienas Rusijos lėktuvas. Taip pat gavome naujų sistemų, kurios žymiai sustiprina mūsų oro gynybą. Ukrainos dangaus apsauga, žinoma, nėra šimtu procentų, tačiau palaipsniui judame link savo tikslo. Iki šiol galima sakyti, kad pastaruoju metu paaštrėjęs Rusijos raketų ir bepiločių orlaivių teroras tik lėmė tai, kad pasaulis reaguoja – reaguoja nauja pagalba Ukrainai. Darysime viską, kad užtikrintume, jog prie šios pagalbos prisijungtų daugiau šalių“, - kalbėjo V. Zelenskis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai