Zelenskis paskelbė apie jūrų pėstininkų korpuso sukūrimą (0)

102144
REUTERS
2023 m. gegužės 23 d. 18:14
Ukrainoje Prezidentas Volodymyras Zelenskis paskelbė apie Ukrainos jūrų pėstininkų korpuso sukūrimą. Apie tai jis pareiškė per pokalbį su Ukrainos jūrų pėstininkais.

„Ypatinga diena. Ypatinga diena visiems Ukrainos piliečiams. Ypatingos mūsų Ukrainos karinio jūrų laivyno karių drąsos, atsparumo ir stiprybės diena. Šiandien turiu garbės pranešti, kad priimtas sprendimas gerokai padidinti Ukrainos karinio jūrų laivyno potencialą – sukurti jūrų pėstininkų korpusą“, – sakė V. Zelenskis.

Prezidentas patikino, kad valstybė padarys viską, kad būtų sukurta svarbi, stipri kariuomenės šaka, taip pat kad Ukrainos jūrų pėstininkai būtų aprūpinti modernia ginkluote ir technika, būtų sukurtos naujos Ukrainos karinio jūrų laivyno brigados.

„Dėkoju kiekvienam kariui už tai, kad priartino svarbiausią mūsų šalies puslapį. Tai Ukrainos teisingos pergalės puslapis. Šlovė jums – visiems Ukrainos karinio jūrų laivyno kariams!“ – pabrėžė jis.

Kaip pranešama, prezidentas Volodymyras Zelenskis apsilankė Ukrainos gynėjų fronto pozicijose Donecko regione, Vuhledaro-Marjinkos gynybos rajone, išklausė jūrų pėstininkų vado pranešimą ir įteikė kariams valstybinius apdovanojimus. Nuo 2018 metų Ukraina kasmet gegužės 23 dieną švenčia Jūrų pėstininkų dieną.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai