Vyriausiasis „Eurovizijos“ dainų konkurso prodiuseris – apie iššūkius, laukiančius dalyvių ir žiūrovų (0)

45204
REUTERS
2021 m. gegužės 18 d. 14:07
Daug dėmesio susilaukęs Maltos pasirodymas, parengtas 2021-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkursui, pirmadienį, gegužės 17 d., galėjo būti ir nerepetuojamas. Maltos delegacija gyvena tame pačiame viešbutyje kaip ir koronavirusu užsikrėtę Islandijos ir Lenkijos delegacijos nariai, todėl karantinavosi.

Tačiau galiausiai Maltos atlikėja Destiny, lažybų tarpininkų vertinama kaip viena iš pretendenčių laimėti konkursą, „Eurovizijos“ pusfinalių išvakarėse Roterdame repetavo savo kūrinį „Je Me Casse“.

Nyderlandų uostamiestis rengiasi netrukus prasidėsiančiai kuklesnei konkurso versijai su ribotu gyvai renginį stebinčių žiūrovų skaičiumi. COVID-19 situacija Nyderlanduose gerėja, tačiau išlieka pakankamai rimta.

Savaitgalį Lenkijos ir Islandijos delegacijose buvo nustatyta po vieną koronaviruso atvejį. Abi delegacijos dabar karantinuojasi ir viliasi, kad pakartotiniai jų testai bus neigiami ir pasirodyti ketvirtadienį vyksiančiame antrajame pusfinalyje abi šalys galės gyvai.

Šios delegacijos gyvena viename viešbutyje su Rumunijos delegacija bei Maltos atstovės Destiny palaikymo komanda. Todėl buvo imtasi atsargumo priemonių ir šių dviejų šalių atstovai negalėjo dalyvauti sekmadienį vykusioje atidarymo ceremonijoje. Tačiau, sulaukus neigiamų testų rezultatų, pirmadienio repeticijoje dalyvauti jie galėjo. Jei iškiltų problemų konkurso metu, yra įrašytos atsarginės visų pasirodymų versijos.

Australijos atstovė Montaigne ketvirtadienio pusfinalyje pasirodys nuotoliniu būdu – dėl kelionių ribojimų atvykti į Roterdamą ji negalėjo. Visų 39 dalyvaujančių šalių atstovai ir delegacijos prieš patekimą į areną testuojami. Renginyje galės dalyvauti apie tris tūkstančius „Eurovizijos“ gerbėjų. Jų dalyvavimas paremtas bandomuoju Nyderlandų planu dėl renginių pandemijos metu. Žiūrovai taip pat turės pateikti neigiamą koronaviruso testo rezultatą.

65-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas vyksta Nyderlanduose, mat 2019-aisiais konkursą su daina „Arcade“ laimėjo Nyderlandų atlikėjas ir dainų autorius Duncanas Laurence‘as. Šį savaitgalį konkursas turėtų pritraukti apie 200 mln. televizijos žiūrovų.

2020-aisiais renginys buvo atšauktas dėl pandemijos. Nyderlandų sveikatos apsaugos ministras pirmadienį paskelbė, kad šalis švelnins dėl COVID-19 įvestus ribojimus – trečiadienį atsidarys pramogų parkai, zoologijos sodai, lauke esantys baseinai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai