Vyresnio amžiaus gimnastai tapo įžymybėmis Tiandzine (0)

94
REUTERS
2020 m. rugsėjo 25 d. 15:07
Vyresnio amžiaus gimnastų grupė Kinijos Tiandzino mieste išgarsėjo savo unikaliais gimnastikos įgūdžiais. Nors ir nebejauni, bet lankstumo nepraradę gimnastai reguliariai treniruojasi parke ir netgi turi savo gerbėjų klubą. Apie tokį gyvenimą – būti gimnastikos žvaigžde – visada svajojo Tongas Yugenas.

Savo svajonę jis galiausiai įgyvendino įžengęs į septintąją dešimtį ir net tapo panašių ambicijų turinčių sportininkų komandos vadovu.

Vidutinis komandos narių amžius – 60-imt metų, tačiau yra ir gerokai vyresnių, įžengusių į devintąją dešimtį. Nepaisant garbingo amžiaus, šie gimnastai savo įspūdingais triukais nušluosto nosį ne vienam jaunesniam sportininkui. Suderinę gimnastiką ir Kinijos akrobatiką, jie sukūrė ir unikalių pasirodymų, kuriems atlikti reikia ne tik nemažai treniruočių, bet ir drąsos.

Gimnastų komanda turi gerbėjų klubą, kurį sudaro maždaug 30 narių, daugiausia panašaus amžiaus moterys. Gerbėjų klubo vadovė Sun Lili sakė, kad dažnai ateina pažiūrėti gimnastų treniruočių. Dabar komandoje yra daugiau nei 300 žmonių, kurių gyvenimo išėjus į pensiją tikrai nepavadintum nuobodžiu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai