Vokietijoje užfiksuotas Kalėdų eglučių pasaulio rekordas (0)

132
REUTERS
2021 m. gruodžio 7 d. 16:17
Vokietijos šiaurės vakaruose esančioje Žemutinės Saksonijos žemėje įsikūrusiame Rintelno miestelyje gyvenanti Jerominų šeima neabejotinai skleidžia kalėdinę dvasią ir mėgaujasi Jolės (senovės germanų žiemos saulėgrįžos, viduržiemio šventės) laikotarpiu.

Šiuo metu dauguma vokiečių iš spintų, sandėliukų ar palėpių traukia apdulkėjusias kalėdinių puošmenų dėžutes. Visgi Thomas ir Susanne Jerominai savo namuose darbo turi nepalyginamai daugiau. Porai jau priklauso pasaulio rekordas, o šiemet, švęsdama dešimtąjį jubiliejų, ji nutarė viską dar sykį užtvirtinti ir savo namus padabino 444 Kalėdų eglutėmis, nuo viršaus iki apačios išpuoštomis žaisliukais, blizgučiais ir lemputėmis.

Dviejų vienodų Kalėdų eglučių Jerominų namuose nėra. Kalėdinės puošmenos pasižymi didele šventinių spalvų ir temų įvairove: „Žvaigždžių karų“ personažai, superherojai, besišypsantys veideliai, vaisiai ir gausybė kitų dalykų. Dekoracijoms panaudota daugiau nei 10 000 kalėdinių burbulų ir 300 lempučių girliandų. Su meile kiekvieną medelį savo rankomis papuošusi pora kalėdinių eglučių puošimo procesą pradėjo dar gerokai iki Kalėdų, kad jomis džiaugtis galėtų jau pirmąjį advento sekmadienį (pirmąjį gruodžio sekmadienį).

Kalėdų eglutės puošia visus namus. Jų pilna net miegamajame. Tačiau Jerominų šeima neabejotinai nori ir toliau plėtoti savo kalėdinį pomėgį. O kol kas jų dominavimui pasaulyje grėsmės nėra.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai