Vokiečiai šėlo įvažiuojamajame reivo vakarėlyje (6)

3312
REUTERS
2020 m. gegužės 12 d. 08:42
Nors dėl koronaviruso Vokietijoje naktiniai klubai neveikia nuo kovo mėnesio vidurio, šeštadienį, gegužės 9 d., šimtai vokiečių atvažiavo pasilinksminti į pirmąjį įvažiuojamąjį reivo vakarėlį.

Automobiliai išsirikiavo eilėmis priešais didžėjų. Vienoje mašinoje galėjo būti ne daugiau dviejų asmenų. Į naujovišką vakarėlį susirinkę vokiečiai linksmai leido laiką savo transporto priemonėse, nepažeisdami vyriausybės įvestų socialinio atsiribojimo reikalavimų.

Lazeriai, šviečiančiosios lazdelės, konfeti ir dažnas signalizavimas vainikavo neįprastą renginį.

Kaip teigė organizatorius Holgeris Boeschas, beveik 32 metus vadovaujantis didžiausiam Vokietijos naktiniam klubui „Index“, vakarėlio nuotaika greičiausiai buvo net geresnė nei naktiniame klube, nes žmonės labai pasiilgo tokio laisvalaikio. Tiesa, uždirbto pelno negalima lyginti su įprastomis sumomis.

Vokietija pagal COVID-19 atvejų skaičių užima penktą vietą po Jungtinių Amerikos Valstijų, Ispanijos, Italijos ir Prancūzijos, tačiau aukų yra ganėtinai nedaug dėl anksti pradėtų plataus masto tyrimų ir įvestų apribojimų, kurie pamažu pradėti švelninti.

Rekomenduojame

Naujausi