„Virgin Galactic“ parodė pirmąjį komercinį kosmodromą: tarp būsimųjų keleivių – Leonardo DiCaprio ir Justinas Bieberis (0)

629
REUTERS
2019 m. rugpjūčio 19 d. 16:03
Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo pristatytas pirmasis komercinis kosmodromas. „Virgin Galactic“ jau kitais metais ketina pradėti suborbitinių skrydžių programą ir skraidinti turistus.

Šis pastatas – pirmasis komerciniams tikslams skirtas kosmodromas žmonijos istorijoje. Jį pristatė „Virgin Galactic“. Komplekso statybos darbai buvo užbaigti Naujosios Meksikos valstijoje.

Tai trijų aukštų statinys, kuriame yra skrydžių valdymo centras, pilotų darbo patalpos ir laukiamoji salė keleiviams. Taip pat įmonė parodė nešantįjį lėktuvą, kuris taps suborbitinių skrydžių platforma. Dvigubo fiuzeliažo skraidymo aparatas buvo pavadintas „Eve“ „Virgin Group“ valdybos pirmininko milijardieriaus Richardo Bransono mamos Evette Branson garbei.

Tikimasi, kad pirmieji komerciniai skrydžiai bus pradėti kitais metais. Už dviejų valandų trukmės kelionę ir galimybę pažvelgti į Žemę iš 100 km aukščio klientams teks pakloti beveik 200 tūkst. JAV dolerių sumą.

„Virgin Galactic“ jau sulaukė kelių šimtų pageidavimų įsigyti bilietus. Tarp būsimųjų keleivių yra aktorius Leonardo DiCaprio ir populiariosios muzikos žvaigždė Justinas Bieberis. Kai kurie iš pageidaujančiųjų seniai sumokėjo pinigus ir laukia skrydžio jau 14 metų.

Rekomenduojame

Naujausi