Vienu metu į orą kilo trys reaktyviniais kostiumais vilkintys pilotai (0)

1076
REUTERS
2019 m. gegužės 29 d. 15:53
Anglijos Glosterio miesto uoste trys pilotai pademonstravo reaktyvinių variklių galimybes.

Geležinis žmogus Tony Starkas tikrai didžiuotųsi šiais drąsuoliais. Ir visai tikėtina, kad toks Geležinis žmogus iš „Marvel“ komiksų jau netrukus nužengs į realybę.

Tokią viltį suteikia naujos reaktyvinių kostiumų technologijos, o įspūdingus viražus prieš kelias dienas drąsūs pilotai pademonstravo Glosterio uoste.

Aparatai, padedantys jiems skraidyti, buvo pagaminti britų bendrovės „Gravity Industries“. Viename reaktyviniame „Jet Suit“ yra penki turbovarikliai – po du ant rankų ir vienas didelis ant nugaros.

Kaip teigia šou organizatoriai, pirmiausia reaktyvinius kostiumus vilkintys tris pilotai vienu metu tiesiog kybojo ore. Vienas iš šių drąsuolių – „Gravity Industries“ įkūrėjas Richardas Browningas. Jam priklauso tokio transporto Guinnesso pasaulio rekordas.

Prieš dvejus metus jam pavyko išvysti 51,5 kilometrų per valandą greitį. Dabar R. Browningas planuoja organizuoti pirmąsias istorijoje tarptautines „Jet Suit“ lenktynes.

Remiantis planais, jos turėtų vykti jau kitais metais. Glosteryje pademonstruoti viražai kaip tik ir turėjo parodyti tokio sporto potencialą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai