Viename Prancūzijos naktiniame klube striptizo šokėjas laikinai pakeitė robotai (1)

5881
REUTERS
2019 m. rugsėjo 8 d. 09:29
Prancūzijos Nanto mieste veikiantis striptizo klubas savo penktąsias veiklos metines nusprendė paminėti priimdamas gana netradicinį sprendimą – į darbą priėmė du striptizą šokančius robotus. Tiesa, jų pasirodymai klubo lankytojus džiugins tik mėnesį.

Įspūdingi aukštakulniai, anatominės moteriškos lyties manekenų dalys, mechaniniai sprendimai ir stebėjimo kameros vietoje galvų – tai ne atsitiktinių žodžių kratinys, o gana tikslus dviejų naujų Nanto miesto striptizo klubo darbuotojų apibūdinimas.

Skambant lėtai muzikai, robotai šoka scenoje aplink stulpą – būtent tokį fantastinį filmą primenantį vaizdą klube penktadienį, rugpjūčio 30 dieną, išvydo striptizo gerbėjai. Tokiu neįprastu būdu klubo savininkai nusprendė paminėti penktąsias įstaigos gyvavimo metines.

Šių mechaninių šokėjų koncepcijos sumanytojas – dizaineris iš Jungtinės Karalystės Gilesas Walkeris. Jis teigia norėjęs pažaisti su vojerizmo sąvoka ir užduoti klausimą, kam iš tikrųjų priklauso tikroji valdžia – stebėtojui ar stebimajam?

Savo akimis pamatyti mechanizuotas šokėjas bus galima visą mėnesį. Kur jos keliaus toliau, kol kas nežinia. Savininkai tikisi, kad jų klubas pateks į istoriją kaip pirmasis, kuriame striptizą šoko robotai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai