Vestuvinių suknelių kūrėjai siuva kaukes (1)

1530
REUTERS
2020 m. balandžio 5 d. 11:42
Nors Vokietija ir užsidariusi, tai nesutrukdė kilti naujai kūrybiškumo bangai: dizaineriai ieško būdų padaryti apsauginių kaukių dėvėjimą patrauklesnį.

Nors daugelis vokiečių pritaria socialinio atsiribojimo idėjai ir tvirtai laikosi saviizoliacijos, tai nesustabdė žmonių noro, kad koronavirusas tiesiog pranyktų.

Miunchene gyvenanti dizainerė Pia Bolte, kurianti spalvingas kaukes, siūlo ir apsaugines kaukes su šūkiu „'f**k the virus“ („velniop virusą“), kurios tapo labai populiarios.

P. Bolte kaukės yra su filtru, kuris būna veiksmingas 72 valandas, tačiau, pasak dizainerės, šias kaukes galima dėvėti kasdien – pirkėjai gali įsigyti filtrų „Amazon“ ar „eBay“ ir įdėti juos į stilingąsias kaukes.

Berlyne dirbančiai vestuvinių apdarų dizainerei Friederike Jorzig taip pat teko išplėsti savo veiklos sritis. 20 metų Berlyno Šionebergo rajone nuotakų svajones įgyvendinanti F. Jorzig pasinaudojo vestuvių sezono „pauze“ ir gamina kaukes.

Studijos vitrinoje ir pačioje siuvykloje esantys manekenai papuošti ne tik subtiliomis vestuvinėmis suknelėmis ir nuometais, bet ir baltų nėrinių veido kaukėmis – tai labiau primena ne pasaką apie pelenę, o gotikinio stiliaus siaubo filmą „Raitelis be galvos“.

Bet ne viskas taip smagu, kaip galėtų atrodyti. F. Jorzig kaukes perka gerai, tačiau jai teko sumažinti savo darbuotojų darbo valandų skaičių. Ji nėra tikra, ar jos verslui apskritai pavyks išgyventi izoliacijos laikotarpį ir vestuvinių pokylių draudimą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai