Venecijos kino festivalyje – filmo apie laikui ir išbandymams nepavaldų dviejų žmonių ryšį premjera (0)

122
REUTERS
2020 m. rugsėjo 4 d. 16:06
Prancūzijos aktoriai Pierre Niney ir Stacy Martin rugsėjo 3 dieną Venecijos kino festivalyje pristatė naujausią savo darbą – juostą „Lovers“. Filmą režisavo ir prie scenarijaus prisidėjo kino kūrėja Nicole Garcia. Režisierė kartu su pagrindiniais aktoriais dalyvavo ir oficialioje juostos premjeroje.

Juosta „Lovers“, dalyvaujanti 77-ąjį kartą rengiamo kino festivalio konkursinėje programoje, pasakoja apie jauną paryžiečių porą Lisą ir Simoną. Tašką jų meilės istorijoje padeda incidentas, nulemtas Simono nusikalstamos veiklos, vaikinas priverstas sprukti ir palikti mylimąją. Po daug metų jų buvusių mylimųjų keliai ir vėl netikėtai susikerta. Pasirodo, stiprus Lisą ir Simoną siejęs ryšys niekur nedingo. Bėda ta, kad Lisa – ištekėjusi moteris, o jos sutuoktinis Leo (aktorius Benoit Magimelis) nenori jos paleisti.

Aktorė Stacy Martin:

Kaip ten bebūtų, festivalis yra festivalis. Štai kodėl čia tiek daug žmonių, Venecijos kino festivalis neturi analogų. Nuostabu, kad visa ta dėl koronaviruso tvyranti įtampa ir kaukės iš mūsų nesugebėjo atimti mokėjimo ir noro mėgautis kinu ir tokiais puikiais filmais kaip šis“.

Šių metų Venecijos kino festivalis pirmasis toks tarptautinis renginys, vykstantis po itin sunkaus išbandymo kino industrijai – naujojo koronaviruso pandemijos. Šiais metais dėl „Auksinio liūto“ apdovanojimo, skiriamo už geriausią filmą, varžosi aštuoniolika juostų – mažiau nei įprastai. Nugalėtojas paaiškės rugsėjo 12 dieną.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai