Veisėjai jas vadina miniatiūriniais paršeliais, bet kiaulės užauga didesnės, nei žadėta (0)

1066
REUTERS
2022 m. rugpjūčio 7 d. 10:37
Nuo tada, kai 2017 metais pradėjo savo veiklą, kiaulių prieglauda „Better Piggies Rescue“ globojo per 800 kiaulių. Dauguma jų per tą laiką pakeitė gyvenamąją vietą ar susirado globėjus. Šiandien čia gyvena 143 kiaulės, tarp kurių išgelbėtos iš skerdyklų, kankintos, pasiligojusios ar paprasčiausiai paliktos likimo valiai. Prieglauda užpildyta maksimaliai, todėl naujų gyventojų, deja, bet šiuo metu priimti nebegali.

„Better Piggies Rescue“ gelbėjimo operacijų vadovas Dwightas Dixonas sako pastebėjęs vieną negerą tendenciją – karantino metu žmonės noriai pirkosi paršiukus, bet jiems ūgtelėjus suprato, kad pasirūpinti kiaule pernelyg sudėtinga. D. Dixono teigimu, dauguma veisėjų, vykdami prekybą, piktnaudžiauja pavadinimu „miniatiūriniai paršeliai“ ir pirkėjus apgaudinėja.

„Better Piggies Rescue“ gelbėjimo operacijų vadovas Dwightas Dixonas:
„Dauguma žmonių nepasidomi, ką ketina įsigyti, nesuvokia, kokią atsakomybę teks prisiimti. Tai ne katės ar šunys. Dauguma to nesupranta, nes veisėjai pavadina miniatiūriniais paršeliais ar dar įmantriau. Taip, gal jos ir neužauga tokio dydžio kaip įprastinės kiaulės, bet jos tikrai užauga didesnės, nei žadėta“.

„Better Piggies“ prieglauda per dieną sulaukia nuo trijų iki penkių prašymų priimti naują gyventoją.

D. Dixonas įsitikinęs, kad susidomėjimas prieglaudos paslaugomis auga ir dėl didėjančios infliacijos, dėl kurios rūpinimas kiaule drastiškai brangsta.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai