Vandenynas miesto centre: tikroviškas bangų vaizdas Seule (1)

5565
REUTERS
2020 m. gegužės 29 d. 08:20
Ypač realistiškas dūžtančių bangų vaizdas Pietų Korėjos sostinėje Seule puikiai prablaško dėl karantino niekur nuvykti negalinčius žmones.

Įgyvendinant šį medijų projektą (pavadinimu „Viešasis medijų menas. Banga“), virš miesto Kangnamo rajone esančios COEX prekyvietės buvo sumontuotas gigantiškų matmenų ekranas, ant kurio rodomos į stiklo užtvarką besiplakančios bangos.

Kaip sako Pietų Korėjos dizaino įmonės „d'strict“ atstovai, šis medijų projektas yra didžiausia anamorfinė iliuzija, sukurta naudojant 8K raišką ir 1 626 kvadratinių metrų ekraną, dydžiu beveik prilygstantį keturioms krepšinio aikštelėms.

Dizaino įmonė prisipažino pastaruoju metu sulaukusi nemažai skambučių iš užsienio. Į juos, esą, kreipėsi net Niujorko Taimso aikštės švieslentėmis besirūpinanti įmonė.

2018 metais ekranas buvo sumontuotas įmonių „Samsung Electronics“, „CJ Powercast “ ir Korėjos tarptautinės prekybos asociacijos pastangomis. Pirminė jo paskirtis – rodyti reklamą. Medijų projektas „Banga“ ant jo bus demonstruojamas iki gegužės 31 dienos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai