„Valentino“ mados namai Paryžių pirmą kartą istorijoje iškeitė į Milaną (0)

72
REUTERS
2020 m. rugsėjo 28 d. 15:38
Italijos mados namai „Valentino“ prabanga tviskantį Paryžiaus centrą iškeitė į nykesnius Milano priemiesčius – būtent ten ir nuspręsta pristatyti naują kolekciją rinktinei apsaugines veido kaukes dėl naujojo koronaviruso grėsmės dėvinčiai publikai.

„Valentino“ tai buvo pirmasis kartas, kai moterims skirta kolekcija pristatyta būtent Milane. Paskutinė vyrams skirta šių mados namų kolekcija šiame mieste pristatyta dar 2007 metais.

Prekės ženklo dizaineris Pierpaolo Piccoli pristatymui pasirinko neprofesionalius modelius – tiesiog Milano, Paryžiaus ir Londone gatvėse atsirinko charizmatiškų jaunų žmonių. Būtent jiems ir buvo patikėta užduotis pristatyti ateinančių metų šiltojo sezono madą, skirtą tiek vyrams, tiek moterims.

Pristatyme dalyvavo maždaug 200 svečių – vos penktadalis to skaičiaus, koks įprastai susirenka į „Valentino“ gatavos mados kolekcijų pristatymus. Ant podiumo buvo galima išvysti ne tik įvairiausių suknelių, apsiaustų, bet ir džinsų. Pastarieji – projektas su „Levi“, kuriuo siekiama naujam gyvenimui prikelti klasikinį 517 modelį, išpopuliarėjusį XX amžiaus septintojo dešimtmečio pabaigoje.

Kaip prognozuoja ekspertai iš „Confindustria“, per pirmuosius šešis šių metų mėnesius moterų mados eksportas sumenko beveik ketvirtadaliu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai