Vaizdo įraše užfiksuota, kaip kunigas brutaliai krikštija vienerių metų berniuką (2)

5209
REUTERS
2019 m. rugpjūčio 14 d. 11:34
Stačiatikių kunigui Rusijoje dvasininkai uždraudė vienerius metus vykdyti religines pareigas. Taip nutiko dėl pasirodžiusio vaizdo įrašo, kuriame užfiksuota, kaip kunigas krikštija taip brutaliai, kad vaiko motina pateikė skundą policijai.

Rugpjūčio 10-ąją Marienburgo bažnyčioje, esančioje Leningrado srities mieste Gatčinoje, 40 kilometrų nutolusiame nuo Sankt Peterburgo, įvykusio incidento vaizdo įraše matyti, kaip kunigas, žinomas kaip tėvas Foty, naudoja akivaizdžią jėgą mėgindamas įmerkti vienerių berniuko galvą į indą su krikšto vandeniu.

Matyti, kaip pirmąjį kartą pakišęs besispardančio ir klykiančio vaiko galvą po vandeniu, tėvas Foty, nutraukdamas prieštaraujančios motinos bandymus paimti vaiką iš jo, mėgina ir vėl įmerkti vaiko galvą į indą.

Vienu metu galima matyti, kaip kunigas užspaudžia berniuko nosį ir burną, taip akivaizdžiai bandydamas nuslopinti jo klyksmą. Pranešama, kad vaikas „vos nežuvo“, o ant jo kūnelio po incidento atsirado įbrėžimų ir mėlynių.

Tą pačią dieną Gatčinos vyskupija paskelbė oficialų vyskupo Mitrofano atsiprašymą ir pranešė, kad tėvui Foty uždrausta vienerius metus vykdyti jo religines pareigas ir vilkėti dvasininko drabužius.

Naujausi