Ukrainos kariai kartu su meru įžengė į Charkivo pasienio miestelį (0)

36661
REUTERS
2022 m. rugsėjo 12 d. 15:15
Į šiaurę nuo Charkivo esančio Derhačų rajono meras paskelbė vaizdo įrašą, kuriame, kaip teigiama, matyti jis ir Ukrainos kariai, atvykę į Kozača Lopanės gyvenvietę, kur juos pasveikino vietos gyventojai.

Šis kaimas yra už 44 km į šiaurę nuo Charkivo ir už 6 km į pietus nuo Rusijos sienos ir šešis mėnesius buvo okupuotas įsiveržusių pajėgų.

„Tai mūsų didvyriškoji kaimo seniūnė, kuri šiandien čia garbingai laikė gynybą. Ir matote, šiandien ryte Michailivna virš mūsų kaimo tarybos iškėlė Ukrainos vėliavą. Tai reiškia, kad šiandien mūsų kaimo seniūnė grįžo prie savo profesinių pareigų“, – teigė Derhačų rajono meras Viačeslavas Zadorenka.

„Šlovė Ukrainai!“.

„Šlovė didvyriams“, – atsako kaimo seniūnė.

„Šiandien yra rugsėjo 11 diena, ir mes esame savo brangiuose namuose, Kozača Lopanės gyvenvietėje. Štai kaip mus pasitinka vietos gyventojai“, – teigė V. Zadorenka.

„Šlovė didvyriams!“

„Kozača (Lopanė) yra ir bus Ukraina. Čia joks ne „rusų pasaulis“. Patys pažiūrėkite, kur voliojasi „rusų pasaulio“ skudurai. Šlovė Ukrainai, šlovė Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms“, – sakė V. Zadorenka.

Derhačų rajonas apima kelis Charkivo palydovinius miestus ir tęsiasi iki pat Rusijos sienos.

Dalis šio rajono, pavyzdžiui, Kozača Lopanė, iki šiol buvo okupuota Rusijos pajėgų. Ukrainos pajėgos pasistūmėjo į šiaurę nuo Charkivo ir taip pat veržiasi į pietus ir rytus tame pačiame regione, sakė Ukrainos vyriausiasis vadas, generolas Valerijus Zalužnas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai