Ukrainiečių taksistui už kelionę klientai atsiskaito dainomis (0)

869
REUTERS
2019 m. lapkričio 5 d. 15:10
Karaokė ant ratų. Vairuotojas Andrejus Turko už pavėžėjimą Ukrainos mieste Vinicoje savo keleivių prašo susimokėti ne pinigais, o dainomis.

Kuo geriau daina atliekama, tuo daugiau balų, prilygstančių grivinoms, jos atlikėjas gauna. O jei daina suvirpina slapčiausias širdies kerteles, užmokesčio taksistas apskritai neima ir pasirodymą įkelia į savo „Youtube“ kanalą, kur jis sulaukia šimtų peržiūrų.

Kada geriau dainuoti, jei ne kelyje? Šiame taksi vairuotojas prieš kelionę pasidomi ne tuo, kur reikėtų važiuoti, o ar keleiviui patinka dainuoti. Ieškodamas naujų talentų, A. Turko iš Ukrainos miesto Vinicos savo automobilyje įsirengė karaokės sistemą ir klientams siūlo nemokamą važiavimą taksi mainais už mėgstamų dainų atlikimą.

Jo grojaraštyje yra šimtai tūkstančių dainų. Keleiviai renkasi tiek ukrainietiškus, tiek užsienio hitus.

Skirtingai nei žymiojoje televizijos laidoje „Carpool Karaoke“, kurioje vedėjas važinėja po miestą ir dainuoja kartu su įžymybėmis, A. Turko nori padėti paprastiems žmonėms atskleisti savo talentus. Gavęs keleivių leidimą, jis įkelia vaizdo įrašus į savo „Youtube“ kanalą „Crazytaho Karaoke“, kur jie susilaukia šimtų peržiūrų.

Savo automobilį paversti karaokės studija A. Turko nusprendė prieš du su puse mėnesio, kai į taksi įsėdo mergina, kuri tądien buvo prastos nuotaikos. Jis ėmė dainuoti, o keleivė – šypsotis.

41-erių A. Turko anksčiau dalyvavo įvairiuose šou, jis pats kuria muziką ir žodžius dainoms. Jis planuoja savo „Youtube“ kanalą paversti platforma, kurioje jaunieji muzikantai gautų bilietą į gyvenimą.

Rekomenduojame

Naujausi