Ukrainiečiai bėga nuo šaltos COVID-19 žiemos į Egiptą (0)

830
REUTERS
2021 m. vasario 10 d. 16:33
Poilsiautojai iš Europos nuo šaltos žiemos ir karantino bėga į saulėtus Egipto paplūdimius. Šalies pareigūnų teigimu, nepaisant nedidelio koronaviruso atvejų skaičiaus, svečių iš kitų valstybių atvyksta mažiau nei prieš pandemiją.

Praeitą savaitę Egipto centrinio banko atstovai pranešė, kad liepos–rugsėjo mėnesių pajamos iš turizmo sumažėjo iki 801 mln. JAV dolerių, palyginti su 2019-ųjų 4,2 mlrd. JAV dolerių suma. Kovo mėnesio viduryje sustabdęs beveik visus tarptautinius skrydžius, birželio mėnesį Egiptas pamažu juos atnaujino.

Visgi viešbučiuose užimta tik 50 proc. kambarių. Pietų Sinajaus investuotojų asociacijos pirmininkas Tameras Makramas sakė, kad šalis sulaukia turistų tik iš tų valstybių, kurios neuždraudė savo piliečiams keliauti.

Turistai iš Ukrainos vėl pradėjo vykti į Egiptą 2020 m. liepos mėnesį, kai turizmo ministras leido atnaujinti turizmo paslaugas trijose gubernijose: Pietų Sinajaus, Raudonosios jūros ir Mersa Matruho. Šios gubernijos buvo pasirinktos todėl, kad tuo metu jose buvo mažiausias koronaviruso atvejų skaičius Egipto mastu.

Remiantis Egipto vyriausybės pateiktais duomenimis, šalyje užfiksuota 169 640 koronaviruso atvejų ir 9 651 COVID-19 sukelta mirtis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai