Trinidado ir Tobago reabilitacijos centre – protu nesuvokiamos gyvenimo sąlygos (0)

2029
REUTERS
2019 m. spalio 10 d. 14:21
Spalio 9 dieną Trinidado ir Tobago policijos pareigūnai per specialią operaciją iš reabilitacijos centro, kuriam vadovavo religinė buvusių kalinių ir narkomanų grupuotė, išgelbėjo dešimtis siaubingomis sąlygomis daugybę metų laikytų ir kankintų asmenų.

Policijos teigimu, iš šalies Aroukos mieste veikiančio „Transformed Life Ministry Rehabilitation Centre“ reabilitacijos centro pareigūnai išvadavo 65 vyrus ir 4 moteris. Šeši asmenys operacijos metu buvo sulaikyti. „Reuters“ iš vietos policijos gautos nuotraukos atskleidžia, kokiomis siaubingomis sąlygomis ten buvo laikomi žmonės.

Šį reabilitacijos centrą prieš 19 metų įsteigė pastorius Glenas Awongas. Policijos atstovo Wayne‘o Mystaro teigimu, visi komplekse aptikti asmenys – Trinidado ir Tobago piliečiai.

Komisaras Gary Griffithas teigia, kad centre demaskuota situacija prilygsta „prekybai žmonėmis“ ir pridūrė, kad dalis išgelbėtųjų prisipažino buvę kalinti ir kankinti ne vienerius metus.

Išgelbėti vyrai ir moterys, kurių amžius nuo 20 iki 60 metų, šiuo metu gydomi ligoninėse. Kaip buvo skelbiama reabilitacijos klinikos svetainėje internete, G. Awongas, atlikdamas septynerių metų laisvės atėmimo bausmę kalėjime, sulaukė Dievo raginimo ir dar kalėjime pradėjo vykdyti savo veiklą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7455
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7511