Tėvu tapęs Harry davė pirmąjį interviu (4)

19475
REUTERS
2019 m. gegužės 7 d. 12:46
Laukimas baigėsi: Sasekso kunigaikščiai tapo tėvais. Jie susilaukė sūnaus. Pastarąjį pusmetį Meghan Markle ir princas Harry buvo kone populiariausi asmenys pasaulyje, o jų pirmagimio laukimą sekė milijonai gerbėjų visame pasaulyje.

Meghan sulaužė karališką tradiciją – ji nutarė nesikreipti į karališkosios šeimos ginekologus, nes nenori, kad gimdyme dalyvautų „vyrai su kostiumais“. Mažylis yra septintasis eilėje į sostą – tačiau, nepaisant to, kūdikis savaime netaps princu. Bet karalienė visgi gali įsikišti ir būsimajam proanūkiui ar proanūkei panaikinti įsaką, kaip ji tą padarė princo Williamo ir jo žmonos Catherine vaikų atveju.

Harry‘is su Meghan kraustosi į Frogmore rezidenciją Vindzore. Rezidencija, kurioje anksčiau gyveno kelios karališkojo personalo šeimos, buvo iš pagrindų renovuota ir pritaikyta gyventi vienai šeimai. Princas Harry negalėjo tverti iš džiaugsmo, skelbdamas žinią, kad su 37 metų žmona Meghan Markle pirmadienio rytą susilaukė sūnaus.

„Su jauduliu pranešu, kad Meghan ir man šį rytą gimė kūdikis, labai sveikas berniukas. Motina ir kūdikis jaučiasi neįtikėtinai gerai. Tai buvo nuostabiausia patirtis, kurią kada nors galėjau įsivaizduoti, – toliau kalbėjo Harry. – Kaip bet kuri moteris tai daro, tiesiog nesuprantama. Bet mes abu esame labai susijaudinę ir labai dėkingi už visą tą meilę ir palaikymą, kurių iš visų sulaukiame. Tai buvo nuostabu, tad mes tik norėjome pasidalinti tuo su visais.“

Anksčiau karališkoji pora paskelbė, kad kūdikio gimimas bus privatus, o tai reiškia, kad karališkosios šeimos gerbėjai neturėtų tikėtis Meghan Markle pasirodymo ant ligoninės laiptų, kaip tai darė Kembridžo kunigaikštienė po visų trijų savo vaikų gimimo.

Vis dėlto karališkosios šeimos gerbėjai turės galimybę pamatyti laimingus tėvelius su savo naujagimiu. Tikimasi, kad po kelių dienų Meghan ir Harry su kūdikiu dalyvaus fotosesijoje prie Vindzorų rūmų.

Rekomenduojame

Naujausi