Švedė beveik tris dešimtmečius namuose kalino sūnų (0)

11438
REUTERS
2020 m. gruodžio 2 d. 15:13
Švedijos žiniasklaida praneša, kad vieną vakarą į septyniasdešimtetės moters namus netikėtai užsuko giminaitė. Bute ji aptiko persigandusį 41 metų vyrą. Jis praktiškai neprakalbėjo, kojos buvo nusėtos kraujosruvomis, žaizdomis ir nubrozdinimais. Vyras negalėjo atsakyti į jam užduotus klausimus ir vos laikėsi ant kojų.

Giminaitė iš karto iškvietė greitąją medicinos pagalbą, vyras išvežtas į ligoninę, jo būklė vertinama kaip sunki. Pabrėžiama, kad prieš tai ligoninėje buvo gydoma ir pati nukentėjusiojo motina.

Namuose uždarytą sūnų ji laikė 28 metus. Vieną dieną tuomet dar dvylikametį berniuką ji atsiėmė iš mokyklos ir nuo tada įkalino bute. Tokį sprendimą ji aiškina faktu, kad svetimi žmonės norėjo jam pakenkti, tad ji uždraudė sūnui kelti koją iš namų.

Sulaikytosios garbaus amžiaus švedės giminaitė teigia, kad ji ir anksčiau įtarusi, kad šeimoje vyksta negerų dalykų. Daug metų ji bandė kalbėtis su kitais giminaičiais, tačiau niekas į jos žodžius nekreipė dėmesio, tad galiausiai ji liovėsi stengtis.

Kraupią istoriją išaiškinusi giminaitė taip pat pasakoja, kad butas, kuriame gyvena sūnus ir motina, daugybę metų netvarkytas. Tai, ką pamatė, pavadino šiukšlynu, taip pat šeimos gyvenimo sąlygas prilygino siaubo filmui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai