Susipažinkite: moteris, kuriai niekada nepristigs tualetinio popieriaus (10)

REUTERS
2020 m. balandžio 21 d. 14:35
Panašu, kad tualetinis popierius šiuo metu išgyvena tikrą aukso amžių. Nuo tada, kai visame pasaulyje ėmė plisti naujasis koronavirusas, būtent ši higienos prekė tapo pagrindine krizės protagoniste.

Kolekcininkė, kūrėja, grafikos dizainerė ir komunikacijos ekspertė Juli Gudehus tikrai neeilinė asmenybė, o koronavirusas jai visai netikėtai suteikė progą plačiajai visuomenei parodyti vieną iš didžiausių savo džiaugsmų.

Daugiau nei 800 tualetinio popieriaus ritinėlių kolekciją sukaupusi moteris sako pirmąjį egzempliorių įgijusi dar 1989 metais, kai buvo kilusi teminio iš tualetinio popieriaus pagaminto kalendoriaus idėja. Nors toks kalendorius niekada taip ir neišvydo dienos šviesos, J. Gudehus ir toliau rinko ritinėlius.

Dabar, pasauliui tiesiog einant iš proto dėl tualetinio popieriaus, kolekcionierė turi puikią progą pasigirti savo turtais ir pristato juos „YouTube“ platformoje publikuojamuose vaizdo įrašuose.

Nors ir atlieka tokį svarbų ir nešvarų darbą, tualetinis popierius gali būti ir smagi interjero detalė, ir statuso simbolis, ir namų šeimininko humoro jausmo įrodymas.

Rekomenduojame

Naujausi